رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید از دستگیری سارق حرفه ای لوازم خودرو و اعتراف وی به ۲۳ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ چنگیز ایدون گفت: ماموران گشت کلانتری ۱۱۲ ابوسعید حین گشت زنی در محدوده کلانتری به موتورسواری که صورت خود را با پارچه ای پوشانده بود برخورد کردند و مدتی وی را تحت مراقبت قرار دادند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه فرد مظنون، پلاک انتظامی موتورش را هم پوشانده بود و یک ساک ورزشی همراه داشت، افزود: ماموران گشت کلانتری برای بررسی موضوع دستور توقف موتورسیکلت را صادر و موفق شدند پس از مدتی تعقیب موتورسیکلت را توقیف کنند.
وی ادامه دارد: در بررسی از داخل ساک متهم سه دستگاه ضبط و ابزار مورد نیاز برای سرقت لوازم داخل خودرو کشف و متهم به همراه اموال کشف شده به کلانتری انتقال یافت.
رئیس کلانتری ابوسعید با بیان اینکه در بررسی سوابق متهم مشخص شد که وی سابقه دار بوده و ۶ فقره سابقه کیفری دارد، گفت: متهم در کلانتری به ۲۳ فقره سرقت لوازم خودرو به صورت تک نفره اعتراف کرد.
سارق لوازم خودرو پس از تکمیل تحقیقات پلیسی، برای سیر مراحل قانونی، روانه مرجع قضائی شد.
رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید به رانندگان خودرو توصیه کرد: برای پیشگیری از سرقت لوازم و محتویات خودرو حتماً خودرو ها به سیستم ایمنی مجهز کنند و از قراردادن اشیا گران قیمت در داخل خودرو خودداری کنید.

سرخط اخبار