خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: ۲۵۶ طرح بسیج سازندگی همزمان با گرامیداشت هفته بسیج در این استان بهره برداری می شود.

سرهنگ محسن رشیدی روز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل سالن جلسات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان برگزار شد به تشریح برنامه های هفته بسیج پرداخت و اظهار
داشت: رزمایش ۱۰ هزار نفری بسیج در ششمین روز از هفته بسیج با شعار بسیج دفاع و امنیت در خرم آباد برگزار می شود.
وی از ادامه اردوهای راهیان نور خبر داد و گفت: آذرماه سال گذشته ۱۴ هزار نفر را به این مناطق اعزام کردیم و اکنون نیز بستر مناسبی برای بازدید عموم مردم فراهم شده است.
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: شعار اولین روز این هفته، بسیج مقاومت ایثار و شهادت نام دارد که سرکشی از خانواده معطم شهدای بسیج و همچنین عطرافشانی گلزار شهدا در همه شهرهای استان از مهمترین برنامه های این روز است.
وی شعار روز دوم را بسیج اخلاق و معنویت اعلام کرد و گفت: همایش پیاده روی خانوادگی منتظران ظهور و شرکت در نماز جمعه و برگزاری میز خدمت از برنامه های روز دوم گرامیداشت هفته بسیج در این استان است.
به گفته وی در سومین روز هفته بسیج که شعار آن بسیج علم و فن آوری است، تجلیل از پایگاه های مقاومت برتر، برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری برپایی نمایشگاه اختراعات بسیج در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد در دستور کار قرار دارد.
معاون سپاه لرستان اظهار داشت: روز چهارم با شعار بسیج سبک زندگی اسلامی ایرانی و برگزاری نشست های تحکیم خانواده و همچنین پنجمین روز با شعار بسیج فرهنگ و بصیرت و برگزاری نشست های روشنگری در مساجد و حضور و سرکشی مسئولان از پایگاه های بسیج ادامه خواهد داشت.
وی برگزاری همایش شکوه هجرت و تجلیل از جهادگران عرصه سازندگی و افتتاح ۲۵۶ طرح محرومیت زدایی را مهمترین برنامه ...

سرخط اخبار