هافبک صربستانی شیاطین سرخ به حمایت از هموطنش که مرد شماره یک تنیس جهان است، پرداخت.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، پس از اینکه تست کرونای نواک جوکوویچ مثبت اعلام شد و او به عنوان چهارمین تنیسور از تورنمنت «آدریاتور» مبتلا به این ویروس شناخته شد، اتنتقادات فراوانی به مرد شماره یک تنیس بابت راه اندازی این تورنمنت شد. نمانیا ماتیچ در حمایت از هموطنش از او در برابر انتقادات دفاع کرد. جووکوویچ و همسرش که مبتلا به ویروس کرونا شده اند، در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می برند.
پس از برداشته شدن محدودیت های امنیتی و بهداشتی در صربستان، جوکوویچ بلافاصله با دعوت از تعدادی از ستارگان تنیس منطقه اروپای شرقی، اقدام به برگزاری تورنمنتی نمایشی در دو کشور صربستان و کرواسی با هدف جمع آوری کمک های خیریه کرد. با وجود ماهیت این تورنمنت و هدف از برگزاری آن، از جوکوویچ به خاطر زمان بندی و شرایط برگزاری این مسابقات در دو کشور صربستان و کرواسی انتقادات فراوانی صورت گرفت.
ماتیچ در گفت وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» گفت: مردم باید درک کنند که شرایط در صربستان بهتر از اینجا (انگلیس) بود، برای همین دولت به مردم اجازه داد تا هر کجا که می خواهند بروند و همه مراکز خرید و رستوران ها هم باز شد. با این شرایط آنها در صربستان زندگی عادی خود را از سرگرفتند چون کشور به مدت سه ماه کاملاً قرنطینه بود. در این شرایط اجازه قدم زدن در خیابان هم داده نمی شد و کسی نمی توانست از خانه اش خارج شود. شرایط نسبت به انگلیس متفاوت بود.
حمله ستاره های تنیس به جوکوویچ به خاطر برگزاری تورنمنت دردسرآفرین
وی افزود: وقتی که همه چیز به روال عادی خود بازگشت، شما برای انجام هرکاری که می خواهید، آزادتر هستید. پیش از برگزاری تورنمنت ...

عناوین مهم خبری