قیمت طلا، دلار، سکه و ارز امروز ۹۸/۰۷/۱۷

اقتصاد برتر پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰:۲۴

قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۱۳ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۸ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی های بانکی ۱۱هزار و ۴۰۰ تومان ارزش گذاری شده است.
تهران – اقتصاد برتر – ۱۷ مهر ۹۸
به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با تغییر جزئی نسبت به روز کاری قبل، ۴ میلیون و ۱۳ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان معامله می شود.
در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۳۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۳۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۳۹ هزار تومان فروخته می شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۰۸ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۰۶ دلار معامله می شود.
فعالان بازار طلا و سکه معتقدند حباب قیمت سکه تمام و نیم سکه با توجه به نبود تقاضا در بازار، به صفر رسیده است؛ آن طور که محمد کشتی آرای می گوید: چند هفته ایست که تقاضایی برای خرید سکه در بازار وجود ندارد و هم اکنون این بازار در رکود شدید است.
در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. بازاری ها می گویند: تقاضای کاذب دیگر برای دلار نداریم و با توجه به افت و خیزهایی که در سال قبل داشت و آرامش نسبی ماه های اخیر دیگر کسی به نیت سرمایه گذاری وارد این بازار نمی شود.
هم اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۴۸۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۷۲ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۱۵۸ تومان تعیین شده و به فروش می رسد.
صرافی های بانک ها امروز سه شنبه قیمت دلار را ...

سرخط اخبار