همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی نهاوند از کشف ۱۵۰ میلیون ریال چک پول تقلبی توسط ماموران پلیس اطلاعات این شهرستان خبرداد.

سرهنگ شااحمد ساکی روز یکشنبه در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس اطلاعات شهرستان یک دستگاه خودرو پژو پارس را به همراه سه سرنشین در یک عملیات پلیسی متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو، ۳۰۰ قطعه چک پول ۵۰۰ هزار ریالی به همراه ۳۱ قطعه وسایل و تجهیزات دفاع شخصی بدون مجوز کشف کردند که متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
کشف دام قاچاق در ملایر
فرمانده انتظامی ملایر گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان ملایر هنگام کنترل جاده های ارتباطی به یک دستگاه کامیون ایسوزو مشکوک و آن را متوقف کردند.
سرهنگ محمدباقر سلگی افزود: در بازرسی از این خودرو، ۱۲ راس گاو قاچاق و بدون مجوز به ارزش پنج میلیارد ریال کشف و یک متهم در این خصوص دستگیر و پرونده تحویل اداره دامپزشکی شهرستان شد.
کشف ۶ فقره سرقت در اسدآباد
فرمانده انتظامی اسدآباد اظهار داشت: در پی تشدید اقدامات پیشگیرانه، اجرایی کردن راهکارهای قرارگاه مبارزه با سرقت و همچنین کنترل مجرمان ، طرح مبارزه با سرقت در این شهرستان اسدآباد اجرا شد.
سرهنگ افشین یاری افزود: در نتیجه اجرای این طرح، با انجام اقدامات اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی، ۶ فقره انواع سرقت کشف و ۲ سارق نیز دستگیر شدند.
وی ادامه داد: این سرقت ها شامل اماکن خصوصی و عمومی، موتورسیکلت و همچنین سه فقره سرقت منزل بوده است که در این راستا متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
کشف کالای قاچاق در ملایر
فرمانده انتظامی ملایر گفت: ماموران مبارزه با جرایم اقتصادی شهرستان ملایر با کنترل مسیرهای ارتباطی منتهی به شهرستان، به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک و آن را متوقف کردند.
سرهنگ محمد باقر سلگی افزود: در ...

سرخط اخبار