طرح تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی شهرداری ها به وضعیت رسمی و پیمانی در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصویب شده و منتظر تصویب در صحن علنی مجلس است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، مرکز خراسان رضوی، مشاور عالی رییس سازمان همیاری شهرداری ها و دهیاری های کشور در نشست مشترک روسای شوراهای اسلامی شهرستان های خراسان رضوی در مشهد با اعلام این خبر افزود: امیدواریم سال آینده وضعیت تمام نیروهای بلاتکلیف در شهرداری های کشور مشخص شود.
عباس کاظمی با اشاره به تصویب لایحه "درآمد پایدار شهرداری ها" در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از ابلاغ این لایحه درآمد شهرداری ها افزایش می یابد که این کار بزرگترین کمک به شهرداری های کشور است.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: هم اکنون ۷۸ شهرداری در استان خراسان رضوی از حمایت های این سازمان بهره مند هستند.
میثم کرمانی افزود: این سازمان به عنوان یک نهاد غیردولتی با هدف تامین نیازهای شهری و تاسیسات مورد نیاز عمومی و کمک به تامین خودکفایی شهرداری های این استان تشکیل شده است.
علی محمد اللهیاری رییس شورای اسلامی خراسان رضوی نیز در این نشست با اعلام فعالیت هشت هزار و ۶۰۰ عضو شورا در ۷۴ بخش و ۷۹ شهر این استان، گفت: همچنین دو هزار دهیار در خراسان رضوی وجود دارد که هماهنگی و همراهی تمام این افراد با نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی می تواند در تصویب قوانین کارآمد برای شوراها و شهرداری ها موثر باشد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار