مدیرکل راه و شهرسازی قزوین گفت: متقاضیان خرید و فروش واحدهای مسکن مهر پیش از انجام هرگونه معامله ای برای جلوگیری از کلاهبرداری به بانک مسکن یا اداره کل راه و شهرسازی مراجعه کنند.

ابراهیم مبارک قدم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: با توجه به اینکه خرید و فروش مسکن به شرط گرفتن کارت قسط بندی تسهیلات هیچ گونه محدودیتی ندارد، افرادی که متقاضی خرید و فروش واحدهای مسکن مهر هستند جهت جلوگیری از هر گونه کلاهبرداری ابتدا به بانک مسکن یا اداره کل راه و شهرسازی مراجعه کرده و از صحت معامله و همچنین اصالت آن آگاه شوند.
وی افزود: لازم است متقاضیان علاوه بر کسب اطمینان از صحت و اصالت معامله وضعیت پرداخت اقساط و دیون معوقه واحد مسکونی را جویا شده و پس از بررسی جوانب قضیه اقدام به معامله کنند.
مدیر کل راه و شهرسازی قزوین با اشاره به انجام برخی معاملات بدون انجام بررسی های لازم خاطرنشان کرد: متاسفانه شاهد ارجاع پرونده هایی از مراجع قضایی در خصوص کلاهبرداری در هنگام خرید و فروش واحدهای مسکن مهر به این اداره کل هستیم که با یک استعلام و پیگیری ساده قابل پیشگیری هستند.
مبارک قدم در پایان یادآور شد: در ساختمان فلسطین اداره کل راه و شهرسازی محلی با عنوان معاملات ثانویه پیش بینی شده که ارباب رجوع می توانند با مراجعه به آن اطمینان های لازم را جهت انجام معاملات مربوط به خرید و فروش واحدهای مسکن مهر حاصل کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار