لژیونر جوان تیم والیبال کاستلومایا پورتو پرتغال می گوید: بامداد جمعه برای شرکت در تمرینات کاستلومایا پورتو عازم کشور پرتغال خواهم شد.
به گزارش ایلنا ، کمیل اکبری بازیکن دریافت کننده جوان والیبال ایران که سابقه حضور در تیم ملی نوجوانان را در کارنامه خود دارد به تیم والیبال کاستلومایا پورتو پرتغال پیوست ، کاستلو تیم چهارم لیگ این کشور است ؛ در ادامه گفتگو اکبری با خبرگزاری ایلنا را می خوانید.
کمیل اکبری بازیکنی که در تیم ملی نوجوانان چهره شد و با این تیم به مقام سومی آسیا رسید ، اما برای مسابقات جهانی از تیم ملی خط خورد!
در روزهای منتهی به مسابقات قهرمانی آسیا روز ها و شرایط سختی گذراندیم ، ما واقعا سخت تمرین کرده بودیم و در مسابقات آسیایی برای کسب مدال طلا جنگیدیم ولی نشد ، همه ی بچه ها و کادر فنی فوق العاده بودیم، فکر میکنم نباید حریف های خود را دست کم میگرفتیم و این برای ما بزرگترین ضربه بود، در آن روزها من مصدومیت داشتم ولی اراده قوی مانع شد کم نیاورم؛ خط خوردن از تیم برای من واقعا ضربه بزرگی بود من تمرینات خیلی فشرده ای داشتم، مصدومیتی با من همراه بود را باید آن را رفع میکردم، روز های سختی بود، خیلی سخت، پیشنهاد کادر فنی و پزشک تیم این بود بهتر است فشار بیشتری رو متحمل نشوم، مصلحت این خط خوردن را باید از بزرگترای تیم پرسید!! آن روز هایی که خط خوردم کلا دوره بدی بود ولی به من خیلی چیزها آموخت و اراده ی من را قوی تر کرد و خط خوردن از تیم ملی موجب نشد تا از والیبال فاصله بگیرم.
امسال ارومیه دو تیم در لیگ برتر دارد ، سر از لیگ پرتغال در آوردید؟
تیم های شهرداری ارومیه و آذرباتری ارومیه با مربیان و بازیکنان بزرگی که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار