آمریکا بعد از هزینه های بی نتیجه در منطقه احساس پوچی می کند

ایرنا جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰:۲۶
دزفول - ایرنا - نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تهدیدهای آمریکا علیه ایران گفت: آمریکا بعد از هفت هزار میلیارد دلار هزینه در خاورمیانه هیچ نتیجه ای کسب نکرده و اکنون احساس پوچی می کند.

به گزارش ایرنا آیت الله محسن حیدری پنجشنبه شب در سومین یادواره شهدای سعد و مراسم چهلم شهید علی سعد شهید مدافع حرم دزفول در مقابل حسینیه علامه سعد شهر امام (ره) افزود: تحریم ها به کوری چشم استکبار و صهیونیسم بین الملل مقدمه ای برای جهش اقتصادی ایران شدند و ملت ما امروز در جهان سربلند و سرفراز است.
وی با بیان اینکه مردم ایران از تهدیدهای آمریکا هیچ ترسی ندارند، گفت: ملت ایران در لبیک گویی به ندای امام خمینی (ره) و آیت الله خامنه ای سر از پا نشناختند و فرهنگ شهادت را به نقاط مختلف دنیا صادر کردند.
نماینده مردم خوزستان در خبرگان رهبری شهادت در مکتب اسلام را شرف و کرامت دانست و افزود: اهل بیت(ع) کرامت های فروانی دارند که یکی از آنها شهادت است.
وی با بیان اینکه قرآن، شهدا را زندگان و شهادت را حیات طیبه می داند، گفت: خانواده شهدا بهتر از هر کس زنده بودن شهدا را احساس می کنند.
نماینده مردم خوزستان در خبرگان رهبری افزود: از بین مومنان، مردانی هستند که به وعده و پیمان خود با خداوند متعال وفا کردند و راه شهادت در پیش گرفتند.
وی با بیان اینکه شهادت نعمت و بشارتی الهی است که باید شکر آن را به جا آورد، ادامه داد: شیعیان درس شهادت را از اهل بیت(ع) گرفته اند.
آیت الله حیدری با گرامیداشت سومین یادواره شهدای خاندان سعد و چهلمین روز خاکسپاری شهید علی سعد فرمانده و سردار مدافع حرم افزود: یادواره شهدا مردم را با فرهنگ شهادت آشنا می کند.
وی ادامه داد: شهادت و فداکاری شهدای خاندان سعد نسبت به اسلام، انقلاب و نظام در لبیک گویی به ندای امام(ره) و خلف صالح او مقام معظم رهبری ستودنی است.
** خاندان سعد در راه شهادت پیشتاز هستند
نماینده مردم خوزستان ...