کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه یگانه راهکار جلوگیری از فعال شدن مکانیسم ماشه خروجی از ان پی تی است، گفت: خروج از ان پی تی ضمانت بزرگی است که باید در برجام از آن استفاده کنیم زیرا آمریکایی ها از این موضوع به شدت می ترسند.

آنچه دیگران می خوانند: جنجال سیگار کشیدن علی انصاریان +تصاویر دیده نشده ورود جنجالی بانک ها به بورس خبر خوش برای مستاجران کم درآمد فاجعه در بازار گوشی موبایل / افزایش 118 درصدی قیمت موبایل! + جدول قیمت ها قیمت طلا امروز99/ طلاو سکه گران شدند محمدرضا شجریان:حتی ربنا را هم دعای سیاسی کردند
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
محمدصادق کوشکی کارشناس مسائل سیاسی امروز (شنبه 29شهریور) در همایش مردمی دانشجویی اقدام متقابل ایران در مقابل مکانیسم ماشه اظهار داشت: نباید به دولتمردان برای امضای برجام انتقاد کنیم چرا که آنها به خوبی مأموریت شان را انجام داده اند چرا که اصلاً قرار نبود متن برجام را بخوانند.
وی افزود: از نظر حقوقی برجام توافق نیست ضمن اینکه معاهده و یادداشت همکاری هم نیست. 
کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: دروغ بسیار بزرگی با عنوان برجام در راستای مأموریت دولت برای برجام گفته شده است که امضای کری تضمین برجام است. در حالیکه برجام اصلاً مبنای حقوقی ندارد. زیرا هیچکس آن را امضا نکرده و توافقنامه و هیچ چیز دیگری نیست.
کوشکی خاطرنشان کرد: ضمانت اجرای برجام هیچی نیست ولی اگر ایران تعهدات برجام را عملیاتی نکند مجازات خواهد شد.
وی افزود: برجام ضمانت اجرا ندارد و جز برای ملت ایران که سنگین ترین خسارات را دارد چیز دیگری ندارد. 
این استاد دانشگاه تهران گفت: برجامی که آقایان آن را پذیرفته اند قابلیت خروج به راحتی را ندارد چرا که برجام فقط برنامه جامع اقدام مشترک و یک سویه است.
کوشکی گفت: من دولت را مقصر برجام را نمی دانم زیرا آنها مأموریت خود را برای کدخدا انجام دادند و آقای روحانی قرار ...

سرخط اخبار