فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی(عج) از برگزاری پویش «مهر ماندگار» با لبیک به فرمان فرمانده معظم کل قوا در کشور خبر داد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی قرارگاه حضرت مهدی(عج)، سهیلی، فرمانده قرارگاه فرهنگی، جهادی حضرت مهدی(عج) بیان کرد: پویش مهر ماندگار با مشارکت قرارگاه فرهنگی و جهادی حضرت مهدی(عج) و خیرین به منظور کمک به محرومان استان های ایلام، کرمان، سیستان و بلوچستان، همدان و لرستان با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در راستای کمک مؤمنانه برگزار می شود.
فرمانده قرارگاه فرهنگی، جهادی حضرت مهدی(عج) اظهار کرد: این طرح با هدف تأمین بسته های مواد غذایی و ساخت ۱۰۰ مدرسه در مناطق محروم شرق کشور برگزار خواهد شد. رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه اقدام فرهنگی گروه های جهادی با پیوست اجتماعی است.
وی ادامه داد: گروه های جهادی در این مدت ضمن شناسایی افراد نیازمند و کسانی که تاکنون نیازمند نبودند، اما به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی کسب و کار نیاز به حمایت دارند، حفظ آبرو و کرامت افراد را به عنوان یک اصل در دستور کار قرار داده اند، بدین جهت در ارتباط با نحوه توزیع بسته های معیشتی با هرگونه اقدامی که آبروی مؤمنان را به خطر اندازد، مخالف هستیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار