ترکیب احتمالی استقلال؛ با حضور دو کریمی

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹
ترکیب احتمالی استقلال؛ با حضور دو کریمی

آی اسپورت - در چارچوب مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال استقلال تهران از ساعت ۱۹ امروز در ورزشگاه آزادی میزبان نساجی مازندران رده نهمی است. سرخپوشان قائمشهری که در هفته گذشته میزبان پرسپولیس بودند به یک تساوی پر سر و صدا دست پیدا کردند و حالا حاضر هستند تا با دیگر نماینده پایتخت مصاف بدهند. نساجی پس از بازی با استقلال برنامه سختی دارد و طی دو هفته باید با سپاهان و سایپا بازی کند.
در طرف مقابل استقلال تهران شانس بزرگی در آخرین بازی سال ۹۷ لیگ برتر پیش روی خود می بیند. نکته مهم در مورد بازی امروز و احتمال صدرنشینی استقلال این است که این تیم نیاز به پیروزی پرگل برابر نساجی ندارد و فقط در صورت پیروزی و البته توقف پرسپولیس برابر سپیدرود این تیم به صدر جدول رده بندی صعود خواهد کرد. آبی پوشان در حال حاضر سه امتیاز با صدر جدول که در اختیار تراکتورسازی است فاصله دارند.
از استقلال امید نورافکن در اردوی تیم امید حضور دارد، خسرو حیدری، اللهیار صیادمنش و رضا آذری به دلیل مصدومیت در بازی امروز شانسی برای بازی کردن ندارند. فرشید اسماعیلی و وریا غفوری هم دو بازیکنی هستند که برابر العین در لیگ قهرمانان آسیا آسیب دیدند و بعید به نظر می رسد در آستانه بازی حساس دربی شفر تصمیم داشته باشد روی شرایط آن ها ریسک کند.
سیدمهدی رحمتی دروازه بان و کاپیتان استقلال با ۱۲ کلین شیت در ۱۵ مسابقه بهترین عملکرد را در میان تمام دروازه بان های لیگ برتر در این فصل داشته است و طبیعی است وینفرد شفر از او به عنوان سنگربان در بازی مقابل نساجی استفاده کند. به احتمال زیاد با وجود مصدومیت حیدری و غفوری، پژمان منتظری که سابقه بازی کردن در جناح راست را دارد ...

[ مشاهده متن کامل ترکیب احتمالی استقلال؛ با حضور دو کریمی آی اسپورت ]