نماینده مردم تهران در پاسخ به پرسشی درباره احتمال حضورش در لیست اصلاح طلبان گفت: نمی دانم چگونه وارد انتخابات خواهم شد؛ باید ببینیم وضعیت لیست ها چطور است و چگونه بسته می شود.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برای ثبت نام از حوزه انتخابیه تهران وارد وزارت کشور شد.
مطهری پس از ثبت نام از حوزه انتخابیه تهران در وزارت کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که اولویت های مجلس یازدهم چه چیزی است، بیان داشت: بهبود وضع اقتصادی و معیشتی مردم و تاثیرگذاری در سیاست خارجی کشور که خود این موضوع هم در بهبود وضع اقتصادی تاثیر دارد.
وی افزود: ما در حوزه فرهنگ هم نیاز به اصلاحاتی داریم از جمله اجرای کامل قانون اساسی و مخصوصاً فصل سوم که منشور حقوق ملت است باید اجرا شود. به طور خلاصه بازگرداندن مجلس به جایگاهی که در قانون اساسی دارد از اولویت های مهم مجلس است.
مطهری در پاسخ به این پرسش که چرا مردم باید مجدداً به وی رای دهند، گفت: فکر می کنم عملکردم در مجلس خوب بوده است وگرنه نمی آمدم اما این موضوع تشخیصش با مردم است و ما نمی توانیم درباره خودمان قضاوت کنیم. مهم این است که مردم در این انتخابات مشارکت بالایی داشته باشد چرا که هم آثار داخلی دارد و هم خارجی.
وی ادامه داد: یعنی اگر دنیا بداند که مردم مشارکت بالایی در انتخابات دارند پایه های نظام مستحکم می شود و در رفتار غربیها و آمریکایی ها نیز موثر خواهد بود.
مطهری گفت: با حضور مردم در انتخابات قطعاً ما زودتر از تحریم ها رها خواهیم شد و در داخل هم برای اصلاح امور این موضوع موثر خواهد بود. مردم هم فکر نکنند که شرکت کردن یا نکردن شان در انتخابات تاثیری در وضعیت ندارد. مجلس مستقل و قوی می تواند تاثیر زیادی در کشور داشته باشد و بسیاری از امور را اصلاح کند.
وی افزود: ما در این دوره بیشتر در یک شرایط اضطراری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار