داستان سرگردانی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در کرمانشاه چه بود

ایسنا شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
ایسنا/هرمزگان سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس با انتقاد از مسئولان باشگاه شاهین کرمانشاه در ندادن سالن قمربنی هاشم کرمانشاه برای تمرین، اظهار کرد: نمی دانم چگونه فدراسیون برای انجام یک مسابقه رسمی در چنین سالن غیراستانداردی مجوز صادر کرده است.

عباس روزپیکر در گفت وگو با ایسنا، در خصوص تساوی تیمش برابر نماینده کرمانشاه در مسابقات لیگ برتر، افزود: در ابتدا باید از نحوه سفرمان و سختی هایی کشیدم، بگویم تا هواداران بدانند تیم آذرخش با چه سختی هایی وارد زمین شد.
وی با بیان اینکه در ابتدا قرار بود دیدارمان با شاهین کرمانشاه روز چهارشنبه برگزار شود که فدراسیون این دیدار را به سه شنبه موکول کرد، اظهار کرد: به دلیل برنامه پرواز و حرکتی که از قبل پیش بینی کرده بودیم، هرچه به مدیریت باشگاه اعلام کردیم با نامه نگاری مانع از این کار شود اما وی نه نامه نگاری کرد و نه مذاکره ای برای برگرداندن نظر سازمان لیگ فوتسال!
سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس با اشاره به اینکه به ناچار دوشنبه به تهران رفته و سپس با اتوبوس راهی کرمانشاه شدیم و دوشنبه شب در عین خستگی به هتل رسیدیم، اظهار کرد: هرچه تلاش کردیم تا در سالن مسابقه تمرین کنیم اما مسئولان شهر میزبان مانع این کار شدند و مجبور به عرق گیری در هتل شدیم.
وی ادامه داد: در روز بازی به دلیل اینکه هزینه هتل از سوی مدیریت باشگاه پرداخت نشده بود و در تماس های مکرر وی از پرداخت آن تا لحظاتی دیگر خبر می داد، به دلیل اینکه به ساعت مسابقه نزدیک می شدیم به ناچار یکی از اعضای کادرفنی را در هتل به شکل گروگان قرار دادیم تا کارت های بازی را دریافت کنیم.
روزپیکر با بیان اینکه پس از بازی هم منتظر ماندیم تا این هزینه پرداخت شود تا بتوانیم از کرمانشاه خارج شویم، اضافه کرد: سرانجام از طریق شخص دیگری این هزینه پرداخت و پس از آن بود که مدیریت باشگاه که تا پیش از این حاضر به پاسخگویی تماس ها نبود، پاسخ داد.
وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار نیست که چنین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار