سوشا مکانی، دروازه بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خود را تا آخر عمر هوادار تیم پرسپولیس خواند و گفت که یکی از رؤیاهای بزرگ او دعوت دوباره به تیم ملی است.
به گزارش تابناک ورزشی، سوشا مکانی پس از برتری یک بر صفر نفت مسجدسلیمان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: من مقابل هواداران پرسپولیس هیچ حرفی برای گفتن ندارم و همیشه سرم مقابل آنها پایین بوده است. تا آخر عمر پرسپولیسی هستم و هواداران این تیم در قلب من جای دارند.
سنگربان پیشین تیم پرسپولیس با تکذیب مصاحبه منتسب به او در آستانه دیدار پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان گفت: چند روز پیش از این دیدار مصاحبه خیالی منتشر شد که در آن از جانب من عنوان شده بود که دیگر به پرسپولیس فکر نمی کنم! من در حدی نیستم که بخواهم بگویم به پرسپولیس فکر نمی کنم. این صحبت ها نیز از طرف کسانی مطرح شده بود که دوست ندارند موفقیت من را ببینند. تمام تلاش من در این روزها موفقیت تیمم بوده است و امیدوارم در ادامه مسیر پرسپولیس نیز عملکرد موفقی داشته باشد.
دروازه بان تیم نفت مسجدسلیمان خاطر نشان کرد: همیشه کار خود را انجام دادم و تلاش کردم در تمرینات بهترین عملکرد را داشته باشم. در پرسپولیس نیز همین گونه تمرین می کردم تا بتوانم صد درصد توان خود را ارئه کنم. در زمان حضور در پرسپولیس خیلی ها تلاش کردند در بیرون از زمین تمرکز مرا به هم بزنند که تا حدودی در این موضوع نیز موفق بودند.این دوستان می دانستند از لحاظ فنی توانایی لطمه زدن به من را ندارند و تمام تمرکز خود را بیرون از زمین گذاشته بودند. حضور 15، 16 ساله من در سطح اول فوتبال نشان می دهد که از لحاظ فنی مشکلی ندارم.
وی در پاسخ به این پرسش که حضور در فوتبال اروپا چه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار