میرحیدر رضوی مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان به همراه باقری معاون توسعه مدیریت و منابع، روز 27 اردیبهشت ماه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در دفتر روابط عمومی اداره کل حاضر و با همکاران این واحد دیدار نموده و ضمن قدردانی از تلاشهای این واحد در راه رسیدن به اهداف اداره کل، این روز را به همکاران این مجموعه تبریک گفتند.

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) - || میرحیدر رضوی مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان به همراه باقری معاون توسعه مدیریت و منابع، روز 27 اردیبهشت ماه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در دفتر روابط عمومی اداره کل حاضر و با همکاران این واحد دیدار نموده و ضمن قدردانی از تلاشهای این واحد در راه رسیدن به اهداف اداره کل، این روز را به همکاران این مجموعه تبریک گفتند.
به گزارش شارا به نقل از روابط عمومی اداره کل امور امور مالیاتی استان زنجان، در همین رابطه و در راستای گرامیداشت 27اردیبهشت، ویژه برنامه ای از سوی دفتر روابط عمومی و فرهنگ سازی سازمان امور مالیاتی کشور به صورت "وبینار" با حضور جناب آقای دکتر پارسا رئیس کل سازمان و معاونین و دعوت از کلیه مدیران کل استانها و همکاران روابط عمومی ادارات، برگزار شده بود که همکاران روابط عمومی اداره کل به همراه جناب رضوی و باقری در این جلسه شرکت نمودند. در ابتدای جلسه جناب قبله ای مدیرکل دفتر روابط عمومی و فرهنگ سازی سازمان ضمن گرامیداشت این روز آماری از عملکرد روابط عمومی سازمان در سال گذشته ارائه نمودند. در ادامه معاونین سازمان هر یک به اختصار ضمن تبریک این روز به بررسی فعالیتها و وظایف روابط عمومی ها پرداختند.
در انتها دکتر پارسا ضمن تبریک این روز به همکاران شاغل در روابط عمومی ها، اظهارداشتند:27 اردیبهشت ماه فرصتی مغتنم برای ارج نهادن به خدمات ارزشمند دست اندرکاران این حوزه و مجالی مناسب برای قدردانی هر چه تمام تر از تلاش های کارگزاران و تلاشگران عرصه روابط عمومی است. امروزه نقش روابط عمومی ها در ترغیب شهروندان به اتخاذ رویکردها و رفتارهای اجتماعی، اقناع ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار