شهید علیزاده خدابنده لو در وصیت نامه خود آورده است: خواهرانم! شما با حجابتان خارى باشید در چشم دشمنان چون حجاب شما چون سلاح من تیرش به قلب دشمن مى نشیند.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».
تبرک لحظاتمان با شهید علیزاده خدابنده لو:
بسمه تعالى
الا بذکر الله تطمئن القلوب «آگاه باشید که با نام خدا دلها آرام مى گیرد».
خدایا به نام تو و براى تو و به عشق تو وصیت نامه ام را آغاز مى کنم، امید به کرامت تو دارم که مورد قبول تو و ملت شهیدپرور ایران قرار بگیرد تا بدانند بنده با صداقت و اخلاص و آگاهى کافى این راه را انتخاب کردم و به شایعه پران ها و به کودن ها مى خواهم بگویم من خداى خویش را بهتر از همه شناختم اینقدر کور و کر و لال نباشید یک مقدار به فکر خودتان باشید و یک مقدار به اصل خویش رجوع کنید و بدانید از کجا آمده اید و به کجا خواهید رفت. این دنیا براى امتحان خلق شده و من مى خواهم روسفید پیش معبود خویش بروم.
حمد و سپاس خدا را که ما را از خاک خلق و روح خویش را در ما دمید و چنین پیامبرى به ما عطا نمود و درود و سلام به امام زمان(عج) و دادگستر جهان و درود و سلام به نایب بر حقش رهبر کبیر انقلاب حسین ابراهیم دوران و عیسى عصر و موسى تاریخ و پیامبر قرن خورشید درخشان و ماه تابان و ناجى انقلاب اسلامى ایران، خمینى کبیر و درود و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار