محکومیت اقدام ضد ارزشی عده ای خود فروخته در دانشگاه تهران

بسیج نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۲
سازمان بسیج رسانه و مداحان استان گلستان در محکومیت اقدامات ضد ارزشی عده ای خود فروخته در دانشگاه تهران بیانیه ای را صادر کرد.

بیانیه
بسم الله الرحمن االرحیم الرحیم
یَا أَیُّهَا النَّبِیُّ قُلْ لِأَزْوَاجِکَ وَبَنَاتِکَ وَنِسَاءِ الْمُؤْمِنِینَ یُدْنِینَ عَلَیْهِنَّ مِنْ جَلَابِیبِهِنَّ ۚ ذَٰلِکَ أَدْنَىٰ أَنْ یُعْرَفْنَ فَلَا یُؤْذَیْنَ ۗ وَکَانَ اللَّهُ غَفُورًا رَحِیمًا « ای پیغمبر (گرامی) با زنان و دختران خود و زنان مؤمنان بگو که خویشتن را به چادر فرو پوشند، که این کار برای اینکه آنها (به عفّت و حرّیت) شناخته شوند تا از تعرض و جسارت (هوس رانان) آزار نکشند بسیار نزدیکتر است و خدا (در حق خلق) بسیار آمرزنده و مهربان است. »
سوره مبارکه احزاب ، آیه 59
حجاب، مقوله ای است فراتر از یک مسئله فرهنگی، اجتماعی و سیاسی؛ حجاب یک سنت الهی و یک حق الله است که باید در جامعه ی اسلامیِ عفت مدار به کامل ترین صورت ممکن رعایت شود این مقام و این حرمت و حیثیت را خداوند که حق خود اوست به زن داده و از او خواسته که از این حقش به عنوان امانت الهی محافظت نماید . یعنی زن باید کاملاً درک کند که حجاب او تنها مربوط به خود او نیست از این رو حجاب کامل اسلامی را باید فراتر از یک قانون بلکه به صورت یک فلسفه الهی و انسانی نگریست و برای تبیین و تعمیق آن و اجرایی شدن تمام شئوناتش برنامه ریزی درست و مدون داشت چرا که حجاب «اگرچه مقدمه یی است برای چیزهای بالاتر، اما خود یک مساله ی ارزشی است»امام خامنه ای حفظه الله.
امروز در آستانه دهه پنجم انقلاب اسلامی و شروع گام دوم انقلاب متأسفانه شاهد هجمه های وسیع فرهنگی به حجاب مخصوصا حجاب برتر یعنی «چادر» هستیم، هجمه ای که گاهی طعم سیاستزدگی نیز به خود می گیرد! چرا که بنابر شواهد موجود دشمنان نظام جمهوری اسلامی و به خصوص هجمه فرهنگی تحت عنوان ...