فصل دوم سریال "دودکش" در سکوت خبری مقدمات تولید خود را پشت سر می گذارد و سازندگان تصمیم دارند به زودی کار را در جایی به غیر از تهران کلید بزنند.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مجموعه تلویزیونی "دودکش2" به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی زینب تقوایی اخیراً وارد مرحله پیش تولید شده است.
سریالی که نخستین بار به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی زینب تقوایی در ماه رمضان سال 1392 روی آنتن شبکه یک رفت و با توجه به مضمون کمدی و تکیه کلام های جذاب توانست در رده آثار پرمخاطب جای بگیرد.
در "دودکش1" برزو نیک نژاد نویسندگی متن را برعهده داشت و بازیگردان پروژه بود.
سازندگان سریال کمدی اجتماعی "دودکش2" که در سکوت خبری مراحل پیش تولید پروژه را آغاز کرده اند، تصمیم دارند تصویربرداری را بزودی در یکی از استان های کشور به غیر از تهران آغاز کنند.
این سریال برای پخش از شبکه یک سیما تولید می شود.
معلوم نیست بازیگران اصلی مثل بهنام تشکر و هومن برق نورد در این پروژه حضور خواهند داشت یا مثل برخی از کارهای دیگر تلویزیون با قصه ها و بازیگرهای جدید کار دنبال می شود و فقط نام و ماهیت فصل حفظ می شود. باید دید برزو نیک نژاد که این روزها درگیر فیلمبرداری سریال "باخانمان" است چه تمهیدی برای حفظ جذابیت این مجموعه تلویزیونی خواهد داشت؟
کپی کارها از مسابقات خارجی در تلویزیون بدون حتی کوچکترین تغییر در خدمتِ سلبریتی ها/ وقتی "رخداد" از دکور لاکچری عبور می کند
سینمای تلویزیون باز است/ پخش 25 فیلم از امروز تا چهارشنبه

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار