رحیمی از برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی (عج) خبر داد.

«رضا رحیمی» ضمن گرامیداشت این ایام به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اراک گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و به ویژه ترویج فرهنگ و معارف دینی امری ضروری است که همگان باید در این زمینه پیشگام باشند.
مسئول کانون فرهنگی هنری شهید اشرفی اصفهانی با بیان اینکه این کانون در این راستا برنامه های مختلفی را در طول سال برگزار می کند، افزود: برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه نهم ربیع الاول از جمله این برنامه ها است که همواره با مشارکت گسترده از سوی اعضای کانون و اهالی محل روبرو بوده است.
وی با اشاره به اینکه این مسابقه از کتاب «جهت نما» اثر حجت الاسلام قرائتی برگزار می شود، ادامه داد: این مسابقه در 11 آبان ماه سال جاری برگزار می شود.
رحیمی خاطر نشان کرد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه و کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت فایل پی دی اف کتاب مسابقه می توانند در کانال کانون تخصصی مهدویت در پیامرسان های ایتا، سروش، روبیکا و اینستاگرام به آدرس @mahdaviat_arak عضو شده و اطلاعات لازم را دریافت کنند.
مسئول کانون فرهنگی هنری شهید اشرفی اصفهانی با بیان اینکه در پایان به قید قرعه به سه نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا می شود ، بیان کرد: این مسابقه علاوه بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، راهی برای آشنایی هر چه بیشتر افراد با امام زمان (عج) است.
پایان پیام/ 177

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار