دوچرخه سواری بانوان در ملاء عام مورد رضایت امام زمان(عج) نیست

تابناک چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰
موضوعاتی نظیر دوچرخه سواری بانوان در ملاء عام مورد رضایت امام زمان(عج) نیست، متأسفانه هر روز این موضوع را می شنویم که فلان موضوع هم اجازه دادند و اگر از ابتدا می خواستیم این گونه باشد که این همه شهید نمی دادیم بلکه هدف حفظ اسلام است.

به گزارش تابناک قم، آیت الله علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان در دیدار جمعی از روحانیون آزاده دفاع مقدس که در دفتر معظم له برگزار شد اظهار داشت: در هشت سال دفاع مقدس صبر و مقاومت رزمندگان اسلام آرزوی دشمن را به گور برد و به اهداف شوم خود نرسیدند.
وی افزود: رزمندگان و آزادگان دفاع مقدس رنج و سختی زیادی متحمل شدند و از اجر و پاداش زیادی بهره مند می شوند، بهترین عزت و مقام برای شما این است که در اسارتی که متحمل شدید دین خدا را حفظ کردید.
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به حدیثی از امام حسن مجتبی(ع) تصریح کرد: اگر کسی می خواهد عزت خدا را به دست بیاورد باید در عزت الهی طاعت خدا قرار بگیرد.
استاد سطوح عالی حوزه علمیه بیان کرد: اسارتی که شما عزیزان در دوران جنگ تحمیلی متحمل شدید نزد خداوند از اجر زیادی برخوردار است و این اسارت محاسبه می شود.
آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: اعتقاد داریم همه نفس و حرکات ما حساب شده است و تا آخر عمر مدال افتخار آزادی شما باقی می ماند چون صدای جمهوری اسلامی را به جهانیان رساندید.
وی ادامه داد: موضوعی که به آن تأکید داریم این است که باید از خون شهدا دفاع کرده و قدرشناس رزمندگان و آزادگان باشیم، با توجه به سختی و مشکلاتی که در 8 سال دفاع مقدس داشتیم باید عفاف و حجاب و حرکت در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی مورد تأکید باشد.
مرجع تقلید شیعیان افزود: نباید از ارزش های اسلامی کوتاه بیاییم چون سختی و مشکلات زیادی را متحمل شده و خون شهدا ریخته شد تا در مسیر اسلام حرکت کنیم.
استاد سطوح عالی حوزه علمیه با تأکید بر اینکه موضوعاتی نظیر دوچرخه سواری بانوان در ملاء عام مورد رضایت امام زمان(عج) نیست، گفت: متأسفانه هر روز ...

سرخط اخبار