سخنگوی دولت با بیان اینکه با کمی دقت و رعایت پروتکل های حفاظتی می توانستیم ترور شهید فخری زاده را ناکام بگذاریم، گفت: ناامید کردن مردم از دستیابی به پیروزی برای به عقب راندن فشار حداکثری، ایجاد سردرگمی در استراتژی ایران و مسدود کردن روزنه های صلح از اهداف این ترور بود.

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی ربیعی، سخنگوی دولت، امروز، سه شنبه 11 آذر، در نشست خبری هفتگی خود که در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: دولت شهادت فرزند جامعه علمی ایران را به مقام معظم رهبری، مردم شریف و صبور، جامعه علمی کشور و خانواده ایشان تبریک و تسلیت عرض می کند.
سخنگوی دولت افزود: این ترور وحشیانه پدری را از خانواده خود، دانشمندی را از جامعه دانشگاهی و شهروندی افتخار آفرین را از ملت ما گرفت اما هرگز نخواهد توانست به هدفی فراتر از این دست بیابد.
ربیعی افزود: قطعاً تروریست ها به اهداف خود نخواهند رسید. دانش هسته ای و دفاعی ما ترور شدنی و برگشت پذیر نیست. مردم ما هم نه تنها متأثر از عملیات روانی این ترور نشدند، بلکه همانطور که رفتار این روزهای آنها نشان داد، هوشمندتر و متحدتر نسبت به منافع ملی و برابر دشمنان واقعی ملت ما شدند.
دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری به هم زدن آرامش روانی جامعه، ناامید کردن مردم و دستیابی به پیروزی و به عقب راندن فشار حداکثری، ایجاد سردرگمی در استراتژی ایران و واداشتن به بازی در زمین دشمن و در نهایت برهم زدن امنیت منطقه و مسدود کردن روزنه های صلح و آرامش را از اهداف این ترور عنوان کرد.
ربیعی به هم خوردن فضای امنیت جهانی با توجه به تغییرات پیش رویی که فرصتی برای احقاق حقوق ملت ایران فراهم می آورد و این تروریست ها خود را بازنده آن می بینند هدف دیگر این عملیات تروریستی عنوان کرد و گفت: تروریست ها به ضعف بنیادی خود آگاهند و می دانند که نمی توانند موتور پیشرفت های علمی ایران را متوقف کنند و مقابل عزم و اراده ایران و ایفای نقش موثر در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار