رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از توقیف یک ماهه و اعمال جریمه ۵ میلیون ریالی برای خودرو های غیربومی در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ؛ سرهنگ فضل الله شیری گفت: توقیف و جریمه درنظر گرفته شده در راستای اجرای مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا از امروز (جمعه ۸ فروردین) اعمال می شود.
وی ادامه داد: با توجه به لازم الاجرا بودن مصوبات این ستاد، پلیس راهور با هرگونه تردد خودرو های غیر بومی برخورد و جرائم درنظرگرفته را برای آن ها اعمال می کند.
سرهنگ شیری افزود: همچنین بر اساس مصوبه استانی ستاد مقابله با کرونا، تمامی تفرجگاه ها، پارک ها، مراکز تفریحی در سطح شهر های کرمانشاه تعطیل است و با هرگونه پارک خودرو و توقف وسایل نقلیه در ورودی و یا حاشیه این اماکن برخورد می شود.
رییس پلیس راهور استان گفت: نظارت و کنترل ها با حضور تمامی واحد های انتظامی و راهور و مراکز پایش تصویری تشدید و دستور ها و محدودیت های ابلاغ شده با جدیت چه در خصوص خودرو های غیربومی و چه خودرو های بومی اعمال می شود.
وی همچنین نحوه شناسایی افراد بومی را احراز هویت آن ها از طریق شماره پلاک، کارت ملی و بیمه نامه خودرو عنوان کرد.
سرهنگ شیری از شهروندان خواست تا ضمن پرهیز از تردد های غیرضروری و ماندن در منزل، به قطع زنجیره شیوع کرونا کمک کرده و مسئولان را برای مقابله با این بیماری یاری دهند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار