انصاری فرد: مهم نیست در چه پستی بازی کنم

ایرنا چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵
تهران- ایرنا- تارنمای رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی)، نوشت: «کریم انصاری فرد» با تصمیم «مارک ویلموتس» در دیدار مقابل هنگ کنگ به پست مورد علاقه اش بازگشت، اما ستاره تیم ملی ایران می خواهد با رویکردی انعطاف پذیر، از تثبیت جایگاهش در تیم پرستاره مرد بلژیکی اطمینان حاصل کند.

انصاری فرد روز گذشته گل دوم تیمش را در دیدار مقابل هنگ کنگ به ثمر رساند و به همراه «سردار آزمون» آغاز تحسین برانگیز ایران را در نخستین دیدار رسمی تیم تحت هدایت سرمربی اسبق تیم ملی بلژیک رقم زد.
ویلموتس بازی را با انتقال انصاری فرد به پست مهاجم نوک آغاز کرد؛ تصمیمی که زوجی مستعد و موثر را در کنار یکدیگر قرار داد تا مهاجم ۲۹ ساله تیم ملی به پستی بازگردد که در نخستین حضورش برای تیم ملی ایران در آن گمارده شده بود.
انصاری فرد پس از مدت ها بازی کردن در پست های مختلف تحت هدایت «کارلوس کی روش»، همزمان با ابراز خوشحالی از بازگشت به پست اصلی و مورد علاقه خود، مدعی شد که همچنان موفقیت تیمی را به علاقه شخصی ترجیح می دهد.
وی در مصاحبه با تارنمای رسمی ای اف سی اظهار داشت: تمام کشور ما قدردان کارلوس کی روش است؛ او برای ما کار شگفت انگیزی انجام داد و به معنای واقعی کلمه از بودن با او خوشحال بودیم و روزهای خوبی داشتیم اما این سیستمی بود که او داشت و از آن استفاده می کرد.
انصاری فرد ادامه داد: اگر او می خواست که در پستی بازی کنم باید این کار را می کردم و با این موضوع مشکلی ندارم؛ با کی روش تنها در چند بازی در پست معمول خود بازی کردم و در باقی بازی ها یا در پست هافبک یا وینگر وارد زمین می شدم و برای این سیستم هم تاکتیک هایی داشتیم.
ستاره تیم ملی ایران افزود: هر سرمربی برنامه و تاکتیک های خاص خود را دارد و ما به همه آنها احترام می گذاریم؛ سرمربی جدید ما نیز کارش را خوب انجام می دهد؛ باید به تاکتیک های او احترام بگذاریم و این احترام مهم ترین موضوع است.
بازی روان تیم ملی در فاز هجومی در بیشتر دقایق بازی هنگ کنگی ها را به زحمت انداخت و آنها ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار