نایب رئیس دوم فراکسیون امید مجلس با اشاره به املاک شهرداری تهران که در اختیار غیر است، گفت: مردم به اعضای شورای شهر رای نداده اند که تنها موضع گیری کنند، آنها در انتظار اقدام هستند.
«عبدالکریم حسین زاده» نایب رئیس دوم فراکسیون امید مجلس در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره املاک شهرداری تهران که در اختیار غیر است و شیوه بازپس گیری آنها، گفت: مردم به ۲۱ نفر اعضای شورای شهر اعتماد کردند و به آنها رای دادند. بخشی از رای  مردم به لیست امید و اعضای فعلی شورای شهر تهران در اعتراض به وضعیت دوره قبل مدیریت شهری و شورای شهر بوده است و بخش زیادی از سخنرانی های دوره انتخابات که توسط این افراد انجام شد، برای حل معضلات دوره قبلی مدیریت شهری، به ویژه در زمینه واگذاری ها، بارگذاری های بیش از حد و مسائلی از این دست بود. 
او ادامه داد: اما تنها صحبت مداوم از شهرفروشی، تراکم فروشی، واگذاری املاک و این موارد، کار بدنه اجتماعی و جامعه مدنی است، نه کسانی که اختیار دارند.
حسینی زاده تصریح کرد: اکنون بخش حقوقی چه در شهرداری و چه شورای شهر تهران باید به مساله واگذاری ها ورود قانونی کنند و تنها در حوزه قضائی است که این مساله مشخص می شود.
پیگیری واگذاری املاک شهرداری از طریق تریبون دردی از مردم دوا نمی کند
عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به ایرادات کلی موجود در اعمال سیاست ها در ایران اظهار داشت: یک ایرادی که در سیستم سیاست ورزی در ایران وجود دارد، این است که به جای اینکه موضوعات را در مسیر قانونی پیگیری کنیم، می خواهیم آن را از طریق تریبون پیگیری کنیم، اما این نوع پیگیری دردی از مردم دوا نمی کند.
او با تاکید بر اینکه جامعه اصلاح طلبی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار