بانک ورزش - سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: قرار است مربیان تیم والیبال هم فردا از بلگراد به تهران سفر کنند و به همکاری خود با تیم ملی ادامه دهند. تعطیلی لیگ مطابق میل من بود.
به گزارش بانک ورزش، نشست خبری ایگور کولاکوویچ امروز با حضور اصحاب رسانه از ساعت 14 در محل فدراسیون والیبال برگزار شد. نکته جالب، حضور چلنگر مترجم نام آشنای مربیان کروات در کنار ایگور بود.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره اینکه گفته می شود در اداره تیم ملی از دستیاران ایرانی خود کمک نمی گیرد، اظهار داشت: اعضای کادر فنی در بهترین نوع روابط هستند و هیچ مشکلی در میان مربیان تیم ملی وجود ندارد. در تمام دوران حضورم در تیم ملی، روابط خوبی با دستیارانم داشته ام.
وی درباره غیبت دستیاران خارجی خود در روزهای نخست اردوی تیم ملی نیز گفت: قرار است این مربیان هم فردا از بلگراد به تهران سفر کنند و به همکاری خود با تیم ملی ادامه دهند.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: فدراسیون تصمیم می گیرد که چه زمانی نشست خبری برگزار شود. من به موقع به ایران آمدم، اما زمان نشست خبری را فدراسیون مشخص می کند. هر زمانی که فدراسیون تصمیم بگیرد، من در خدمت اصحاب رسانه خواهم بود.
وی با بیان اینکه روند آماده سازی برای انتخابی المپیک بسیار جدی و پرفشار است، گفت: برای حضور در این مسابقات نیاز به آماده سازی دقیق است. 6 بازیکن در لیگ های خارجی داریم. 14 بازیکن را باید انتخاب کنیم و در نهایت به 8-9 نفر نهایی برسیم و برای این کار نیاز به اردوی مناسب داریم.
کولاکوویچ خاطرنشان کرد: قرار بود تا 18 دسامبر لیگ ایران ادامه داشته باشد، اما زمانی که داورزنی آمد، تصمیم گرفت مسابقات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار