به گزارش خبرخودرو ، رییس انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده های نفتی سراسر کشور از کاهش ۱۵ درصدی میزان فروش بنزین در هفته اول تعطیلات کرونا خبر داد.
اسدالله قلی زاده در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو بیان کرد:با اعمال محدودیت های دو هفته ای کرونا میزان فروش بنزین در هفته اول محدودیت ها حدود ۱۵ درصد کاهش یافته و پیش بینی می شود با تشدید محدودیت ها در کل هفته دوم مصرف بنزین به شرط عدم خروج مردم از منازل خود حدود 30 تا 35 درصد کاهش پیدا کند. ضمن اینکه کاهش فروش در جایگاه های بین راهی و شهرهای کوچک با وضعیت قرمز بیشتر است.
قلی زاده ادامه داد: منع تردد خودروها از ساعت 9 شب تا 4 صبح تفاوت 70 درصدی در میزان فروش بنزین در این ساعات نسبت به زمان پیش از محدودیت ها را باعث شده است. ضمن اینکه با توجه به تعطیلی صنوف و ادارات ازدحام در جایگاهها کمتر شده است و در آخرین اطلاعیه ای که صادر کردیم خواستار رعایت این موضوع از سوی مردم شدیم که خوشبختانه رعایت شده و از آنها کمال تشکر را داریم.
رییس انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده های نفتیسراسر کشور با بیان اینکه کارکنان جایگاه های سوخت بیش از صنوف دیگر در معرض ابتلا به کرونا هستند، اظهار داشت: با توجه به اینکه عموم مردم برای سوخت گیری به جایگاه های سوخت مراجعه می کنند از مردم خواهشمندیم که هنگام مراجعه به جایگاهها پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و حتما مواد ضدعفونی کننده، دستکش و ماسک همراه خود داشته باشند.
قلی زاده در پایان ضمن قدردانی از وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: جایگاه های سوخت بر اساس پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده فعالیت می کنند اما ماسک، دستکش و محلول ضد عفونی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار