بولتون می نویسد: روابط واشنگتن و آنکارا بر سر پرونده «اندرو برانسون» کشیش آمریکایی بازداشت شده در ترکیه، تیره شد؛ ترامپ گفت: «لِهِشون کن؛ کارشونو تموم کن؛ ریش و قیچی دست خودت.»
تهران – اقتصادبرتر – ۱۲ تیر ۹۹
به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از کتاب جنجالی جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی ترامپ، تحت عنوان «اتاقی که آن جا اتفاق افتاد: خاطرات کاخ سفید [۱] » بالأخره منتشر شد. طی روزهای منتهی به انتشار کتاب، رسانه های آمریکایی و به ویژه خبرگزاری های منتقد ترامپ، بخش هایی از این کتاب را منتشر کردند که نشان می داد حاوی توصیفات افشاگرانه ای علیه شخص ترامپ و نحوه اداره دولت کنونی آمریکاست.
جلد کتاب «اتاق اتفاق: خاطرات کاخ سفید» نوشته «جان بولتون» (+)
البته افشاگری جان بولتون علیه رئیس سابقش به هیچ عنوان به این معنا نیست که وی تمامِ یا حتی بخشی از حقیقت را بیان کرده است. بولتون نه تنها سیاستمداری به شدت افراطی و جنگ طلب است، بلکه به فریب کاری و سیاست زدگی در آمریکا شهرت دارد. به طور خاص آن چه که درباره این مجموعه گزارش باید مدنظر قرار داد، خصومت آشکار بولتون با ایران است؛ کتاب جان بولتون را نیز باید از پشت همین عینک، مطالعه کرد.
 قسمت پنجم از ترجمه بخش های مربوط به ایران در کتاب «اتاقی که آن جا اتفاق افتاد» است.
https://cdn.mashreghnews.ir/d/2020/06/21/0/2831152.mp4
فصل هفتم
ترامپ به سمت درِ خروج از سوریه و افغانستان می رود؛ ولی آن را پیدا نمی کند
جنگ تروریست های اسلام گرای افراطی علیه آمریکا از مدت ها پیش از ۱۱ سپتامبر شروع شد و تا مدت ها بعد هم ادامه خواهد داشت. چه شما دوست داشته باشید چه نداشته باشید، واقعیت همین است. ...

سرخط اخبار