هفته گذشته اجرای کنسرت آنلاین همایون شجریان با حواشی زیادی روبرو شد.

به گزارش خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهمترین رویدادهای موسیقی کشور در هفته ای که گذشت را در این گزارش بخوانید:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی اعلام کرد که این وزارتخانه برای شروع فعالیت های فرهنگی آماده است، اما همه این ها منوط به اجازه ستاد مقابله با ویروس کروناست. متن توئیت سید عباس صالحی وزیر ارشاد به شرح زیر است:
«درخواست بازگشایی سینما، سالن های تئاتر، موسیقی و آموزشگاه های هنری همراه با تدوین و ارائه دستورالعمل های بهداشتی انجام شده و در دستور کار ستاد ملی مقابله با کرونا قرار دارد. امیدواریم در آینده نزدیک ضمن توجه به سلامت اجتماعی، فرصت مجدد برای کسب و کار های یاد شده فراهم شود.»
در روز های کرونایی، تالار وحدت از برگزاری برنامه های مختلف به صورت آنلاین غافل نماند. کنسرت های متعددی در این سالن اجرا شد و مسئولان بنیاد رودکی سعی کردند بازار فرهنگ و هنر را در دوران قرنطینه گرم نگه دارند. تاکنون کیوان ساکت، وحید تاج، همایون شجریان، گروه «رستاک»، سامان احتشامی، علی زندوکیلی و پرواز همای کنسرت های آنلاینی را در تالار وحدت تهران برگزار کردند. این روز ها خبر می رسد که آمادگی لازم برای شروع مجدد برنامه های مختلف از جمله تئاتر و کنسرت وجود دارد.
امید صدیق مدیر روابط عمومی بنیاد رودکی هم در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ، اعلام کرد وضعیت این ارگان فرهنگی مانند دیگر ارگان های زیر نظر وزارت ارشاد است و پس از اجازه ستاد مقابله با کرونا، آغاز به فعالیت دوباره خواهد کرد.
البته به دلیل اینکه هنوز ویروس کرونا به صورت کامل شکست نخورده و همچنان ویروس خطرناکی است، بازگشایی اماکن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری