همسان سازی حقوق بازنشستگان بالاخره به سرانجام رسید و بازنشستگان لشکری، کشوری و تأمین اجتماعی می توانند حقوقی برابر دریافت کنند.

آنچه دیگران می خوانند: یارانه جدید 120 هزار تومانی به چه کسانی تعلق می گیرد؟ +جزئیات صورت آفتاب خورده بهاره رهنما + عکس خبر خوش وزیر اقتصاد به دارندگان سهام توصیه مهم برای جلوگیری از سرماخوردگی/ با این دمنوش ایمنی بدن خود را بالا ببرید ظاهر جدید و ژست خاص الناز حبیبی + عکس همه چیز درباره پرداخت یارانه 120 هزار تومانی + جزئیات
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
14 سال بود که موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان مطرح شده بود و هر ساله قول افزایش حقوق بازنشستگان داده می شد اما در تمام این سال ها با دلایل مختلف طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان به سرانجام نرسید، ولی در سال پایانی دولت با وجود محدودیت های منابع مالی این طرح اجرایی شد. با اجرای طرح یاد شده به طور متوسط یک میلیون و ۵۰۰ تا 800 هزار تومان به حقوق هر بازنشسته اضافه خواهد شد بدین جهت حداقل دریافتی بازنشستگان کشوری با ٣٠ سال سابقه کار بین 3 میلیون و ۵۰۰ تا 3 میلیون و 700 هزارتومان و بازنشستگان لشکری از ۴ میلیون و ۵۰۰ تا 4 میلیون و 800 هزار تومان خواهد بود. کیومرث سرمدی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان به «ایران» گفت: «همسان سازی حقوق بازنشستگان یکی از اتفاق های بسیار مثبتی بود که در دولت روحانی انجام شد و این امر می تواند شکاف پیش آمده بین گروه های بازنشسته را کم کند، بازنشستگان برای امرار معاش و پوشش هزینه زندگی، مشکلات زیادی دارند. لذا برابری حقوق که اخیراً اتفاق افتاده می تواند بخش کوچکی از مشکلات بازنشستگان را برطرف کند.»
او ادامه داد: «حقوق بازنشستگان در طرح همسان سازی تقریباً 70 درصد افزایش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار