همایش « سخنگو پاسخ می دهد» در حالی با حضور سخنگوی دولت در دانشگاه شریف برگزار شد که دانشجویان انتقادات تندی را نسبت به عملکرد دولت مطرح کردند.

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، عصر امروز همایش « سخنگو پاسخ می دهد» در حالی به همت بسیج دانشجویی و به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو با حضور علی ربیعی سخنگوی دولت در دانشگاه شریف برگزار شد که استقبال خوبی از سوی دانشجویان از این نشست شده بود و دانشجویان آمده بودند تا پاسخ سوالات خود را از سخنگوی دولت بگیرند.
در ابتدای این همایش نمایندگان تشکل های دانشجویی به سخنرانی پرداختند و انتقاد از عملکرد دولت موضوعی بود که در سخنان همه آنها مشترک بود. دانشجویان در سخنان خود به عملکرد دولت انتقاد کرده و از اینکه دولت ناکارآمدی اش را با بهانه کمبود اختیارات توجیه می کند، گلایه کردند. 
نحوه اجرای سهمیه بندی بنزین از انتقادات دیگر دانشجویان در حضور ربیعی بود. آن ها در این همایش انتقادات تندی را نسبت به عملکرد حسن روحانی و دولت مطرح کردند.
* نمانیده بسیج دانشجویی: دولت ناکارآمدی خود را در حل چالش های کشور ثابت کرده است
علیرضا قادری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف یکی از دانشجویان بود که در حضور علی ربیعی سخنگوی دولت به سخنرانی پرداخت و گفت: آنچه در این جا می گویم نه از سر عقده گشایی شخصی و نه وابستگی های جناحی است. نه خوراک رسانه ای برای بیگانگان و نه دستاویز فتنه خناسان است. آنچه می گویم بر اساس وظیفه انقلابی و سنگینی بار مردم، این ولی نعمتان انقلاب است که سینه مان را می سوزاند.
وی ادامه داد: امروز میزبان سخنگوی دولت تدبیر و امید هستیم. دولتی که 6 سال است تدبیر و امید را به گونه ی دیگری معنا کرده است. خاطر مردم پر است از وعده ها و خلف وعده ها. گفته شد آنچنان رونق اقتصادی ایجاد کنیم که مردم اصلا به یارانه محتاج ...

سرخط اخبار