مشخصات فنی خودرو ولوو XC60 و فولکس واگن تیگوان در این گزارش آمده است تا به کمک آن ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار،در این گزارش 2 کراس اوور سوئدی و آلمانی بازار یعنی ولوو XC60 و فولکس واگن تیگوان را با هم مقایسه می کنیم. در بخش اول دو خودرو را معرفی می کنیم و بعد از آن به مقایسه این دو، از نظر طراحی داخلی و خارجی، ویژگی های فنی، آپشن ها و امکانات رفاهی، ایمنی، تجربه رانندگی، وضعیت بازار، شرایط قیمتی و … می پردازیم؛ پس در ادامه مقاله مقایسه ولوو XC60 و فولکس واگن تیگوان با ما همراه باشید.
اگر یک آشنایی کوچک هم با بازار خودرو داشته باشیم، ولوو را به عنوان یک خودروی بسیار ایمن می شناسیم. در واقع این خودروساز سوئدی همواره به امنیت بالا در محصولاتش شهره بوده است. مدل XC60 ولوو یک کراس اوور کامپکت لوکس محسوب می شود.
ولوو xc60 برای اولین بار به عنوان یک خودروی کانسپت در سال 2007، در نمایشگاه بین المللی خودروی آمریکای شمالی رونمایی شد و از سال 2008 تا امروز به عنوان یکی از پرفروش ترین مدل های ولوو به بازارهای جهانی ارائه شده است. XC60 در واقع عضوی از سری 60 ولوو است که در مدل های S60، S60 Cross Country، V60 و V60 کراس کانتری نیز تولید شده بود. ولوو XC60 در دو نسل تولید شده است. از 2008 تا 2017 نسل اول و از 2017 تا امروز نسل دوم این خودرو به بازار عرضه شده است. شرکت افرا موتور به عنوان نماینده ولوو در ایران، نسل اول این خودرو را در مدل های R دیزاین، R دیزاین پلاس و Selux با سال ساخت 2013 و 2014 به ایران وارد کرد. XC60 در بازار ایران به دلیل عدم بازارسازی درست و ارائه خدمات پس از فروش نامناسب، سهم بازار چشمگیری را ازآن خود نکرد.
تیگوان نام کراس اوور کامپکت خودروساز آلمانی یعنی فولکس واگن است، که امروز در بازار کشور ما با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار