ساعت24-رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی 17 استان کشور خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان همدان بارش برف جریان دارد.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در محور اسالم خلخال در استان اردبیل، قزوین همدان و بوئین زهرا ساوه در استان قزوین، دورود ازنا و الیگودرز اصفهان در استان لرستان، محور سنقر قروه در کرمانشاه، زنجان بیجار در زنجان، شاهرود آزادشهر و شهمیرزاد کیاسر و شاهرود توسکستان در استان سمنان و ارتفاعات محورهای بجنورد اسفراین و بجنورد آشخانه در استان خراسان شمالی برف می بارد.
وی گفت: در محورهای هراز، فیروزکوه، کرج چالوس، کیاسر سمنان در استان مازندران و ارتفاعات استان های تهران و البرز نیز بارش برف گزارش شده است.
سرهنگ رحمانی به بارش باران در اکثر محورهای تهران، البرز، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی پرداخت و گفت: در برخی از محورهای استان اصفهان، سمنان و کرمان نیز باران می بارد.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به مه گرفتگی همراه با کاهش دید در برخی محورهای استان زنجان، سمنان و خراسان شمالی اشاره و خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
سرهنگ رحمانی از رانندگان درخواست کرد که برای تردد در جاده های کوهستانی و محورهای برفگیر حتما به تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ مجهز باشند.

سرخط اخبار