قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر از تلاش برای آماده سازی ۲۰ هزار واحد مسکونی در شهر جدید پردیس برای افتتاح در آبان ماه خبر داد.

به گزارش ایسنا، احمد اصغری مهرآبادی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر، روز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه، از پروژه های مسکن مهر شهر جدید پردیس در فازهای هشت، دو، پنج شمالی، ۹ قدیم و ۱۱ بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت این پروژه ها قرار گرفت.
او در این بازدید وضعیت مسکن مهر پردیس را مناسب ارزیابی کرد و گفت: کارها در پردیس روند خوبی دارد و با این روند، اطمینان داریم به جز پروژه هایی که امسال شروع شده است، مابقی پروژه های مسکن مهر تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.
مهرآبادی با اشاره به اینکه تا به امروز ۴۵ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس تکمیل و به مردم تحویل داده شده است، گفت: ۱۴ هزار واحد مسکن مهر نیز آماده افتتاح است و تا پایان آبان ماه قطعا هفت هزار واحد دیگر آماده افتتاح خواهد شد.
او خطاب به دست اندرکاران مسکن مهر در سراسر کشور گفت: همانطور که پیش از این نیز اعلام کرده ایم، برای تحویل واحدها به متقاضیان نباید منتظر افتتاح رسمی بود و با توجه به گرفتاری مردم باید هرچه سریعتر واحدها را به متقاضیان و مالکان تحویل دهند.
مهرآبادی افتتاح بیش از ۲۰ هزار واحد مسکن مهر را در آبان ماه جاری نوید داد و با بیان اینکه آماده سازی این تعداد واحد، بی نظیر است، ابراز امیدواری کرد: افتتاح این واحدها با حضور مقامات ارشد کشوری در آبان ماه انجام شود.
او گفت: در سطح کشور چیزی در حدود ۵۰ هزار واحد مسکن مهر نیمه تمام به استثنای واحدهایی که مشکلات حقوقی دارند وجود دارد؛ همچنین برای واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر خوشبختانه اکنون مشتری داریم و با توجه به اینکه منابع مسکن مهر برای تکمیل تعدادی از واحدها کافی نیست، برخی را نیز به طرح اقدام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار