گلایه بیماران تنها بیمارستان ایذه از خرابی کولرها/هر بیمار با یک پنکه دستی همراه!

فارس نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴
خرابی سیستم سرمایشی تنها بیمارستان شهرستان ایذه و شدت یافتن گرمای هوا، باعث وارد کردن پنکه دستی از سوی همراهان بیماران به بیمارستان و نیز گلایه آنها از وضعیت موجود شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایذه، گرم شدن یکباره هوا در شهرستان ایذه و عدم آماده بودن سیستم سرمایشی تنها بیمارستان شهرستان ایذه، باعث گلایه مندی بسیاری از مراجعه کنندگان و همراهان بیماران در این مکان شده است.
یکی از همراهان بیمار در این بیمارستان در گفت و گو با خبرنگار فارس در ایذه اظهار کرد: پسرم به دلیل وجود یک بیماری به مدت 2 روز است که در تنها بیمارستان شهرستان ایذه بستری بوده و عمل جراحی انجام داده است.
وی افزود: متاسفانه در طول این دور روز شدت گرمای هوا و نبود سیستم سرمایشی در این محل باعث شده است که تمام همراهان بیماران و خود بیماران شرایط بسیار سخت و طاقت فرسایی را داشته باشند و با وجود مراجعه به مسؤولان بیمارستان، تاکنون این مشکل حل نشده است و موج نارضایتی ادامه دارد.
این شهروند ایذه ای ادامه داد: بسیاری از همراهان بیماران به ناچار برای فرار از گرمای بیمارستان و بخش ها به همراه خود پنکه دستی به همراه خود به بیمارستان آورده اند که این مساله باعث ایجاد یک چهره جدید به مانند سال های قحطی و جنگ شده است و آنهایی که پنکه به همراه خود ندارند نیز به ناچار به بادبزن دستی اقدام به باد زدن بیمار خود می کنند.
وی بیان کرد: هر ساله در این موقع از سال بیمارستان شهرستان ایذه با این مشکل مواجه است و جای تعجب دارد که با وجود آگاه بودن مسؤولان این بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان ایذه به وضعیت آب و هوایی ایذه و اقلیم گرم خوزستان، چرا کار سرویس و راه اندازی سیستم سرمایشی تنها بیمارستان این شهرستان پس از گرمای هوا و وارد شدن فشار به مراجعه کنندگان انجام می شود و این کار قبل از آغاز گرما صورت نمی پذیرد؟!
* تا دو روز آینده مشکل حل ...