نمایندگان کارگزاران مخابرات روستایی سراسر کشور از نیاز جدی این صنف به مواد بهداشتی خبر دادند. این درحالی ست که سخنگوی شرکت ملی مخابرات از تامین تجهیزات بهداشتی می گوید.

نمایندگان جامعه کارگزاران مخابرات روستایی سراسر کشور در تماس با خبرنگار ایلنا، از نیاز جدی همکاران خود به لوازم بهداشتی پیشگیری از کرونا خبر دادند.
آنها گفتند: باتوجه به اینکه پراکندگی کارگزاران مخابرات در سراسر کشور امری قابل توجه است و اینکه به تناسب شغلی که دارند، بیشتر با مردمان روستا در ارتباط هستند که می تواند زمینه ابتلا به کرونا را فراهم کند، این کارگران نیاز جدی به لوازم بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده دارند که بایستی توسط شرکت مخابرات تهیه و در اختیار آنها قرار بگیرد. این درحالی ست که این لوازم به کارکنان رسمی مخابرات داده شده است.
آنها ادامه دادند: ضمناً هر ساله عیدی پایان سال مشمولین قانون کار، با حقوق بهمن ماه پرداخت می شود اما متاسفانه امسال علیرغم اپیدمی کرونا و وضعیت نامناسب اقتصادی کارگزاران، عیدی این کارکنان زحمتکش هنوز پرداخت نشده است.
آنها در پایان خواستار پرداخت عیدی، معوقات مزدی و تهیه لوازم بهداشتی شدند و گفتند: تبعیض میان کارگران رسمی و کارگزاران روستایی باید از بین برود.
این درحالی ست که بیدخام (سخنگوی شرکت ملی مخابرات ایران) در این رابطه به ایلنا می گوید: در بحث کرونا و تجهیزات بهداشتی، ما تا حد امکان، تجهیزات و لوازم بهداشتی از قبیل ماسک، دستکش و ژل ضدعفونی کننده در اختیار همه کارکنان شرکت مخابرات قرار داده ایم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا برای کارگزاران مخابرات روستایی نیز این اقلام فراهم شده است، گفت: ما بدون تبعیض، تجهیزات بهداشتی را تا جایی که در توان داشته ایم به کارکنان مخابرات داده ایم؛ حتی امکان دورکاری را برای آنهایی که می توانند، فراهم کرده ایم.
بیدخام در ارتباط با پرداخت عیدی های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار