رئیس دپارتمان آموزش، مربیان و استعدادیابی از تدوین پیش نویس آیین نامه این دپارتمان خبر داد و گفت: آیین نامه برای اعضای کارگروه های دپارتمان ارسال شده و در تلاشیم تا دو هفته دیگر نهایی و تصویب شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نشست آنلاین کارگروه های دپارتمان آموزش، مربیان و استعدادیابی روزهای یکشنبه و دوشنبه به صورت آنلاین برگزار شد.
جهانگیر سیدعباسی درباره مباحث مطرح شده در این نشست ها گفت: قبل از هر اقدامی، باید آیین نامه دپارتمان آموزش، مربیان و استعدادیابی تصویب شود. همکاران در گذشته آئین نامه ای را تهیه کردند و پیش نویس آن را در کارگروه ها به بحث گذاشتیم و احتمالاً نیاز به تغییرات جزئی داشته باشد.
وی تصریح کرد: پیش نویس آیین نامه دپارتمان آموزش، مربیان و استعدادیابی با صورتجلسه دیگر مباحث مطرح شده در دو روز گذشته برای اعضای کارگروه ها ارسال می شود تا پس از رای گیری، در نهایت ظرف دو هفته نهایی و تصویب شود.
رئیس دپارتمان آموزش، مربیان و استعدادیابی ادامه داد: جلسات با کارگروه ها را به صورت آنلاین و مجزا شروع کردیم، زیرا شرایط کرونایی کشور اجازه نشست های حضوری را نمی داد. جلسه با کارگروه استعدادیابی صبح روز یکشنبه برگزار شد که متاسفانه به دلیل مشکلات اینترنتی، برخی اعضای کارگروه استعدادیابی نتوانستند در نشست مربوطه شرکت کنند، اما فایل صوتی مباحث مطرح شده برای اعضا ارسال شد.
وی با بیان این که نشست های کارگروه آموزش و پژوهش عصر روز گذشته (یکشنبه) و کارگروه مربیان امروز (دوشنبه) بدون مشکل برگزار شد، تصریح کرد: موضوعات این نشست ها از قبل تعیین شده بود و درباره آن ها با دیگر اعضای کارگروه بحث و گفت وگو کردیم که صورتجلسه به صورت مکتوب برای اعضا ارسال خواهد شد.
سیدعباسی ادامه داد: همچنین تصمیماتی را برای رای گیری، با همکاران مطرح کردیم تا آنان در اسرع وقت نظرات خود برای دپارتمان ارسال کنند و شکل نهایی آن را در ...

سرخط اخبار