رئیس کمیته امداد شهرستان ملارد از توزیع ۲۰۰ دستگاه تبلت میان دانش آموزان تحت حمایت این نهاد با همکاری خیران، حامیان طرح اکرام ایتام ومحسنین، دفتر امام جمعه و فرمانداری این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ هادی حسن مصفا با اشاره به اینکه مشارکت خیران، حامیان و دستگاه های اجرایی در توانمندی جامعه هدف تحت حمایت تأثیر بسزایی دارد،گفت: هم اکنون ۸۷۸ دانش آموز تحت حمایت این نهاد است و طی بررسی های انجام شده در آغاز سال تحصیلی ۲۰۰ دانش آموز نیازمند به دستگاه های آموزش از راه دور برای حضور در شبکه آموزشی شاد شناسایی شد.
رئیس کمیته امداد شهرستان ملارد ضمن تقدیر از امام جمعه و فرماندار این شهرستان در جهت همراهی این نهاد برای تهیه تبلت مورد نیاز دانش آموزان نیازمند، افزود: با مشارکت دفتر امام جمعه و فرمانداری شهرستان ملارد ۱۵۰ دستگاه تبلت برای دانش آموزان تحت حمایت نیازمند به لوازم الکترونیکی آموزش از راه دور تهیه و میان این تعداد دانش آموز توزیع شد.
وی ضمن تقدیر از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین با بیان اینکه هم اکنون دو هزار و ۵۸۰ حامی در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین با این نهاد همکاری دارند،بیان کرد: حامیان این طرح نیز در تهیه و اهداء تبلت به دانش آموزان تحت حمایت، این نهاد را با تهیه و اهداء ۵۰ دستگاه تبلت و گوشی تلفن همراه یاری کردند.
حسن مصفا ادامه داد: از ابتدای آغاز سال تحصیلی برای ۲۰۸ دانش آموز کمک هزینه تحصیلی به مبلغ ۵۰ میلیون تومان واریز شده و با تأمین اعتبار به زودی برای سایر دانش آموزان نیز کمک هزینه تحصیلی واریز خواهد شد.
رئیس کمیته امداد ملارد به اجرای طرح مدارس همدل اشاره کرد و گفت: با همکاری و همراهی آموزش و پرورش شهرستان نیز ۱۵ دانش آموز در قالب این طرح با ثبت نام در مدارس هیأت امنایی و غرانتفاعی و هشت دانش آموز در مدرسه فرزانگان این شهرستان از تحصیل رایگان در این مدارس برخوردار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار