عضو دفتر سیاسی حزب الله در یک نشست با حضور مقامات گروه های فلسطینی و احزاب لبنانی تأکید کرد، تا زمانی که در امت اسلامی خون مقاومت جریان دارد، توطئه سازش کشورهای عربی هیچ ارزشی نخواهد داشت.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، تعدادی از اعضای گروه های لبنان ی از جمله جنبش حزب الله و چند گروه فلسطینی نشستی در منطقه «المنیه» در شمال لبنان در رد سازش با رژیم صهیونیستی برگزار کردند.
حزب الله
به گزارش پایگاه خبری شبکه « المنار »، محمد صالح عضو دفتر سیاسی حزب الله در این دیدار تأکید کرد: «تمام توطئه چینی های عربی علیه مردم فلسطین در برابر ضربات مقاومت کنندگان لبنان و فلسطین از بین خواهد رفت».
وی در ادامه همچنین تأکید کرد: «تا زمانی که در امت [اسلامی] خون مقاومت جریان دارد، توطئه عادی سازی روابط [کشورها عربی حاشیه خلیج فاس] علیه آرمان محوری فلسطین ازرشی ندارد».
جبهه خلق برای آزاد سازی فلسطین-فرماندهی کل
«ابو عدنان عوده» مسئول جبهه خلق با اشاره به توطئه برخی کشورهای عربی علیه فلسطین تأکید کرد: «مقاومت، راه آزادی سازی فلسطین است». 
عوده در ادامه اظهاراتش همچنین از جنبش حز ب الله به خاطر حمایت از نشست بیروت و استفاده از تمام امکانات برای برگزاری هر چه باشکوه تر این نشست تشکر و قدردانی به عمل آورد.
مرکز ملی ضد سیاست سازش کشورهای عربی با دشمن اسرائیلی
«کمال الخیر» رئیس مرکز ملی نیز در این ارتباط با اشاره به علنی شدن سیاست عادی سازی روابط در برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، افزود، سریال خیانت آن دسته عرب هایی که پشت سر آمریکا و رژیم صهیونیستی له له می کنند، همچنان ادامه دارد.
الخیر در ادامه تأکید کرد: «این طرح ها با هم پیمان شدن همه ما شکسته خواهد شد زیرا ما امت مقاومت هستیم امتی که از ایران، سوریه تا لبنان به رهبری دبیرکل حزب الله لبنان کشیده شده است. [طرح مقاومت] طرحی است که پیروز خواهد ...

سرخط اخبار