بروجرد- فرماندار بروجرد با اشاره به اینکه تا کنون ۳۱۹ هزار بروجردی در طرح غربالگری شرکت کرده اند، گفت: تاکنون ۱۰۰ هزار عدد ماسک در بروجرد تولید شده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالرحیم رحیمی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گزارشی از اقدامات انجام شده توسط ستاد مبارزه با کرونا شهرستان بروجرد ارائه داد و گفت: با ظاهر شدن اولین نشانه ها از وجود ویروس کرونا در شهرستان جلسات متعددی برگزار و مصوباتی اتخاذ شد که تا به امروز توانسته ایم با انجام اقدامات لازم از شیوع این بیماری جلوگیری کنیم.
وی، تولید ژل ضد عفونی کننده توسط شرکت زاگرس فارمد به میزان ۱۰۰ هزار بطری (۲۵۰ سی سی)، تولید ژل ضد عفونی کننده توسط شرکت الهی شمیز به میزان ۴ هزار بطری (۵۰۰ سی سی)، تولید محلول ضد عفونی کننده به میزان ۱۰ هزار بطری (۴۰۰ سی سی)، تولید محلول ضد عفونی کننده توسط شرکت داروسازی اکسیر به میزان ۸۰ هزار بطری (۱۲۵ سی سی)، تولید ماسک در دو مکان به میزان روزی ۵ هزار عدد را از اقدامات انجام شده برشمرد.
فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: واحد تولیدی زاگرس پوش تا به امروز ۲۵ هزار عدد ماسک تولید کرده و همچنین در کارخانه نساجی که از اواخر سال گذشته شروع به تولید ماسک کرده تا کنون ۶ هزار عدد ماسک تولید شده که مجموعاً در شهرستان بروجرد تا این لحظه ۱۰۰ هزار عدد ماسک تولید شده است.
رحیمی تاکید کرد: خیرین بروجردی علاوه بر تهیه یک سری لوازم بیمارستانی نسبت به اهدا ۲۲۰۰ عدد ماسک نانو و ۵۰۰۰ لیتر آب ژاول به شبکه بهداشت اقدام کرده اند .
وی افزود: همچنین توزیع ۷ هزار لیتر الکل در داروخانه ها از اقدامات دیگر ستاد مبارزه با کرونا شهرستان بروجرد است.
فرماندار بروجرد ادامه داد: همه اصناف و اتحادیه ها غیر از آن دسته اصنافی که به نوعی تأمین کننده و یا توزیع کننده مایحتاج ضروری مردم (نانوایی ها، قصابی ها، مرغ فروشی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار