استاندار گلستان مطبوعات را پل ارتباطی مردم و مسوولان دانست و اظهار کرد : رسانه ها زبان گویای مردم هستند و به رشد و بالندگی و توسعه ی جامعه کمک می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، هادی حق شناس در دیدار با مدیران و تحریریه روزنامه گلشن مهر ضمن تبریک میلاد فرخنده پیامبر(ص) از زحمات دست اندرکاران این روزنامه در اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و پیگیری مطالبات مردم تقدیر کرد.
وی با بیان اینکه استان گلستان از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار است گفت: مطبوعات باید با شناساندن ظرفیت ها و توانمندی های استان و جلب و جذب سرمایه گذار در جهت توسعه ی هر چه بیشتر استان قدم بردارند.
در ادامه احسان مکتبی صاحب امتیاز روزنامه ی گلشن مهر گفت: روزنامه ی گلشن مهر در طول بیست سال فعالیت مستمر خود توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین مردم و مسوولان پیدا کند و با کیفیت در تولید خبر و گزارش امروز بدون تردید یکی از رسانه های تاثیرگذار استان است.
وی افزود: گلشن مهر همواره رسالت آگاهی بخشی به جامعه را با تربیت نیروی انسانی کارآمد، آگاه و متعهد برای بیان درست و واقع بینانه ی مشکلات مردم در نظر داشته است.
در این دیدار مریم قرآنی مدیرمسوول روزنامه ی گلشن مهر نیز ضمن تشریح روند فعالیت روزنامه خواستار توجه و حمایت جدی مسوولان از مطبوعات و رفع مشکلات آنها شد.
وی با تقدیر از حضور استاندار گلستان در دفتر روزنامه ادامه این روند را گامی مهم در جهت فعال شدن مطبوعات و کمک به نزدیکی بیشتر مطبوعات و مسوولان دانست.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار