برای دیدن دستپخت آندره آ صبر کنید

آی اسپورت یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲

آی اسپورت - بعد از حاشیه هایی که ماجراهای نقل و انتقالات و اختلافات مدیریتی به وجود آورد، استقلال در جریان بازی های تدارکاتی توانست برای دوره کوتاهی رنگ آرامش را ببیند، ولی شکست غیرمنتظره در تبریز دوباره بحران را به این تیم برگرداند. شکست لحظات آخر مقابل ماشین سازی بدترین سناریو برای استراماچونی بود که در هفته های گذشته برای آماده کردن استقلال به سختی تلاش کرده و با توجه به برتری نیمه دوم، تیمش حداقل باید با یک امتیاز به تهران برمی گشت.
استقلال برای یک اشتباه چند بار جریمه شد و این را باید به حساب بداقبالی مربی ایتالیایی نوشت. دانشگر که نمی خواست نریمان جهان با حسینی تک به تک شود، به بهای اخراج مهاجم ماشین سازی را پشت محوطه جریمه سرنگون کرد. تصمیم مدافع استقلال منطقی به نظر می رسید، پیش از آنکه زارعی ضربه ایستگاهی را به زیبایی وارد دروازه حسینی کند. کسی نمی داند که بدون خطای دانشگر این توپ گل می شد یا حسینی مثل دقیقه اول مهاجم حریف را ناکام می گذاشت، ولی استقلال در نهایت هم شکست خورد و هم مدافعش را برای بازی با فولاد از دست داد.
با نگاه تقدیرگرایانه آبی پوشان بابت این ناکامی می توانند از بخت بدشان بنالند. آنها در جریان بازی فرصت های خوبی ساختند و بارها تا آستانه زدن گل برتری پیش رفتند، ولی سرانجام روی یک توپ ساده غافلگیر شدند. این نگاه زمانی تقویت می شود که اتفاقات این بازی را با مسابقه 24 ساعت قبل رقیب سنتی مقایسه کنیم. پارس جنوبی جم در نیمه اول مشابه همین ضربه ایستگاهی را به دست آورد، ولی توپ با برخورد به تیر افقی به زمین برگشت. در نیمه دوم همان تیر دوباره به یاری پرسپولیس آمد و شوت قوس دار ترابی را به داخل دروازه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار