شهردار کاشمر گفت: در راستای حفظ سلامت خانواده ها در برابر شیوع ویروس کرونا و تشویق شهروندان به در خانه ماندن، مسابقه کتابخوانی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر در حال برگزاری است.

به گزارش ایمنا ، جعفر سلیمانی با بیان اینکه در راستای حفظ سلامت خانواده ها در برابر ویروس کرونا و تشویق شهروندان به در خانه ماندن، مسابقه کتابخوانی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر کاشمر در حال برگزاری است، اظهار کرد: این مسابقه با شعار «در خانه می مانیم»، در پنج روز گذشته توانسته حدود سه هزار نفر از شهروندان و علاقه مندان را به خود جذب کند.
وی افزود: این مسابقه با هدف آشنایی شهروندان با فرهنگ شهروندی برگزار و سوالات مسابقه نیز از کتاب «صد و چند نکته فرهنگ شهروندی» به شرکت کنندگان ارائه می شود، لذا شهروندان می توانند این کتاب را با مراجعه به لینک https://TeClass.ir/book/dl دریافت کنند.
شهردار کاشمر ادامه داد: شرکت کنندگان در مسابقه می توانند به صورت آنلاین هر روز از ساعت ۱۶ الی ۲۲ تا روز ۱۵ فروردین ماه در این مسابقه شرکت کنند.
سلیمانی اظهار کرد: هر روز به قید قرعه به ۱۰ نفر از شرکت کنندگان که بیشترین پاسخ درست را داده باشند، ۵۰ هزار تومان هدیه نقدی پرداخت می شود.
وی افزود: علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه باید به لینک https://TeClass.ir/book مراجعه و با ثبت شماره همراه، پیامک کد ثبت نام را برای ورود دریافت کنند و به پنج سوال سه گزینه ای پاسخ دهند.
شهردار کاشمر گفت: با توجه به اینکه ویروس کرونا همه جامعه را درگیر کرده است، لذا بهترین و امن ترین مکان خانه است.
منبع: مهر

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار