یک طرفه شدن کندوان/ محدودیت ترافیکی نوروزی در محورهای پرتردد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۵
یک طرفه شدن کندوان/  محدودیت ترافیکی نوروزی  در  محورهای پرتردد
در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت ۱۷ تا ۲۴ امروز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و سامانه هوشمند تردد شمار بر خط ، در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به روال عادی جریان دارد.
کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته براساس آخرین اطلاعات حاصل از فعالیت 2266 دستگاه تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 4.1 درصد افزایش نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.2 درصد، اوج تردد بین ساعات 15 الی 16 و کمترین تردد بین ساعات 3 الی 4 صورت پذیرفت؛ هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند .
* هواشناسی راه ها
امروز جمعه در اغلب مناطق کشور غیر از بخش هایی از شرق و جنوب شرق سامانه بارشی فعال است و از بعد از ظهر امروز از فعالیت این سامانه از سمت غرب کاسته می شود.
فردا سامانه بارشی در شمال شرق فعال است و به تدریج از کشور خارج می شود، همچنین اواسط وقت فردا سامانه بارشی جدید از شمال غرب وارد کشور خواهد شد و روز یکشنبه سامانه ...

[ مشاهده متن کامل یک طرفه شدن کندوان/ محدودیت ترافیکی نوروزی در محورهای پرتردد فارس نیوز ]