ایسنا/هرمزگان سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه ظاهراً انگیزه ای برای صعود به جام جهانی در مسئولان فدراسیون وجود ندارد، اظهار کرد: مربیان داخلی توانمندی همچون امیر قلعه نویی و علی دایی از دارایی های ما هستند که هرکدام شایسته نشستن بر روی صندلی هدایت تیم ملی هستند.

رضا مهاجری در حاشیه برگزاری اردوی نیم فصل تیم نساجی مازندران بندرعباس، در گفت وگو با ایسنا، افزود: اردوی خوبی بود و در این شرایط به بندرعباس آمدیم که جای تشکر دارد در یازده روز اردوی برگزارشده همکاری مناسبی از سوی مسئولین و مردم شاهد بودیم.
وی با بیان اینکه این اردو از همه لحاظ چه سخت افزاری و چه نرم افزاری در سطح ایده آل برگزار شد، اظهار کرد: توانستیم در این اردو از لحاظ بدنی و هماهنگی فنی به سطح مناسبی رسیدیم و امیدوارم نیم فصل دوم را با قدرت بیشتر آغاز کنیم.
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با اشاره به اینکه در نیم فصل دوم به صورت ۱۰۰ درصد نتوانستیم جذب کنیم، خاطرنشان کرد: باید از مدیریت باشگاه تشکر کنم که تمامی توان خود را برای تقویت تیم نساجی در نیم فصل دوم به کار بست و بازیکنان موردنیازمان را به غیراز یک پست جذب کنیم.
وی ادامه داد: تمامی تلاش ما این است دل هواداران نساجی را شاد کنیم و تا اینجای کار تمامی توان خود را به کار بسته ایم و ازاین پس قول می دهیم چه به لحاظ نتیجه و چه لحاظ فوتبالی شرایط بهتری را در نیم فصل دوم رقم بزنیم هرچند این کار سخت است.
مهاجری در خصوص شرایط بلاتکلیفی نیمکت تیم ملی فوتبال کشورمان، عنوان کرد: به نظرم با این شرایط تیم ملی نیازی به سرمربی ندارد زیرا ظاهراً انگیزه ای برای صعود تیم ملی به جام جهانی وجود ندارد و احساس نمی شود.
وی بیان کرد: به یک فوتبالی برمی خورد که وقتی تیم ملی فوتبال کشورمان هفت سال در صدر آسیا بود و پس از مدت ها توانست دو دوره متوالی راهی جام جهانی شود اکنون در چنین وضعیت بلاصاحبی به سر می برد.
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با اشاره به اینکه شرایط را خودمان برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار