خبرورزشی نوشت:پس از رسوایی فیل فودن و هم تیمی اش میسون گرینوود در اردوی انگلیس، خیلی زود حاشیه جدیدی برای هافبک منچسترسیتی ایجاد شد.

چند روز پیش بود که خبر بی اخلاقی میسون گرینوود و فیل فودن بازیکنان جوان تیم ملی انگلیس در هتل محل اقامت شان در ایسلند در رسانه ها پخش شد. خبری که باعث شد آنها به خاطر زیرپاگذاشتن قوانین قرنطینه چندین هزار پوند جریمه شوند. مصاحبه روزنامه «سان» با خانمی که با گرینوود و فودن در ایسلند ملاقات کرده بود باعث شد صدای یکی دیگر هم دربیاید. البته این بار سوژه اصلی خود فیل فودن است و داستان هم به یک سال پیش برمی گردد...
شیطنت در اردوی تیم زیر ۲۱ ساله ها
داستان به یک سال پیش یعنی سپتامبر ۲۰۱۹ برمی گردد. جایی که هنوز فودن در منچسترسیتی جایگاه ثابتی نگرفته بود و شهرت چندانی نداشت. او با تیم زیر ۲۱ ساله های انگلیس در اردوی ترکیه حضور داشت که با خانم لوسی جونس از طریق برنامه اسنپ چت ارتباط برقرار می کند. ظاهراً دوری از خانواده در اردوها فرصت مناسبی برای این بازیکن است تا به دور از چشم همسرش ربکا با هرکس که می خواهد ارتباط برقرار کند!
عکس اسنپ چت لو رفت
فیل فودن اگرچه ۲۰ سال بیشتر ندارد اما با داشتن همسر و یک فرزند کوچک همچنان به شیطنت هایش ادامه می دهد. شیطنت هایی که به واسطه جوانی و بی تجربگی اش خیلی زود لو می رود و رسانه ای می شود. این بار لوسی با در اختیار گذاشتن عکسی که فودن از اپلیکیشن اسنپ چت برایش فرستاده، صحت ادعایش مبنی بر اینکه این بازیکن از او درخواست کرده بوده تا با هم در هتل دیدار داشته باشند را تأیید کرد.
لوسی: فودن همیشه همین طور است!
با پخش حواشی فودن در اردوی انگلیس در ایسلند، لوسی جونز از فرصت استفاده کرد و در مصاحبه با سان به این بازیکن جوان تاخت: «مردم باید بدانند که این اتفاق فقط یک بار برای فودن نیفتاده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار