مهدی کریمی تفرشی، جوان کارآفرین برتر جهان اسلام از میان نمایندگان کشورهای مختلف جهان موفق به کسب عنوان، سفیر حسن نیت بحران قرن جهان شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، مهدی کریمی تفرشی، جوان کارآفرین برتر جهان اسلام از میان نمایندگان کشورهای مختلف جهان موفق به کسب عنوان، سفیر حسن نیت بحران قرن جهان شد، عنوانی که افتخار بی نظیر برای کشورمان محسوب می شود.
در شرایطی که آمریکا و هم پیمانانش جنگ اقتصادی عظیمی علیه جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده و تمام قوای خود را برای تحت فشار قرار دادن و انزوای سیاسی کشورمان کار گرفته اند، اما درخشش جوانان ایرانی همچنان ادامه دارد.
هیأت داوران 5 گانه پروژه سفیر حسن نیت بحران قرن جهان، مرکب از سازمان ملل متحد، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری اقتصادی اکو، نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر و نیز کمپین ایران همدل، دکتر مهدی کریمی تفرشی را از میان کاندیدهای دیگر این سمت، انتخاب و معرفی کرده است.
گفتنی است بیستم خردادماه، با پوشش رسانه ای گسترده، در مراسمی با حضور مقامات سازمان های بین المللی و نیز میهمانانی از ستاد ملی مقابله با کرونا، پاسداشت جاودان ایشان در شبکه بین المللی موزه های صلح، دارای مقام مشورتی شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد، نصب و تاسیس می شود.
نکته مهم اینکه در هر یک از چهل شعبه این مرکز بین المللی و در کشورهای مختلف، نمونه ای از این قاب برای بزرگداشت این نیکوکار، قرار گرفته و نگهداری خواهد شد.
از دیگر مراسمی که برای تجلیل و تقدیر در صنعت غذای ایران، با سوابقی اعم از ساخت فیلم سینمایی نلسون ماندلا برای همیشه با محوریت صلح جهانی و اکران آن در صحن سازمان ملل متحد، برگزار می گردد؛ سمیناری است که بیست و هفتم خرداد در مقر فرهنگی اتحادیه اروپا، با حضور مقامات نهادهای بین المللی برپا خواهد شد.
مهدی کریمی ...

عناوین مهم خبری