قشم- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم گفت: امروز با اجرای سومین مرحله از طرح شهید حاج قاسم سلیمانی یک هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی کمک مومنانه بین مردم کم بضاعت قشم توزیع می شود

سرهنگ محمد سالاری روز پنجشنبه در آیین توزیع بسته های کمک مومنانه سپاه قشم افزود: این بسته ها به ارزش چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و با کمک خیران، دستگاه های دولتی و سپاه ناحیه قشم تهیه شد.
وی تصریح کرد: یکی از برنامه های هفته بسیج امسال، رزمایش کمک مومنانه با نام طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برای تامین معیشت خانواده های نیازمند و آسیب دیده کرونا است که سپاه ناحیه قشم دبیری آن را بر عهده دارد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم ادامه داد: با احتساب کمک های امروز، تا کنون در هفته بسیج ۲ هزار و ۲۰۰ بسته کمک معیشتی به ارزش هشت میلیارد ریال بسته بندی و توزیع شد.
بسیج برای مقابله با ویروس کرونا در کنار مردم است
امام جمعه قشم در این آیین گفت: بسیج مثل همیشه کارنامه بسیار درخشان و موفقیت آمیزی از خود ارایه داد و در همه مراحل در کنار مردم بود.
حجت الاسلام میثم تارم افزود: در ایام شیوع ویروس کرونا، بسیج با کمک به کادر بهداشت و درمان، در تولید لوازم بهداشتی و درمانی و مخصوصا در طرح کمک های مومنانه بسیج در خط مقدم قرار دارد.
وی تصریح کرد: بسیج و سپاه قوی ترین بازوی توانمند نظام جمهوری اسلامی هستند.
در پایان این مراسم، مسوولین شهرستان با حضور در امامزاده سید مظفر قشم، مزار شهدای قشم غبار روبی شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار