معاون بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: رده سنی مبتلایان به کرونا در شهرستان فسا از کودک ۲.۵ ساله تا کهنسال ۹۳ ساله را در بر می گیرد و پراکندگی جمعیتی مبتلایان در کل شهرستان و بخش ها متفاوت است.

ایرنا: معاون بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: رده سنی مبتلایان به کرونا در شهرستان فسا از کودک ۲.۵ ساله تا کهنسال ۹۳ ساله را در بر می گیرد و پراکندگی جمعیتی مبتلایان در کل شهرستان و بخش ها متفاوت است.
دکتر جلال کریمی روز پنج شنبه گفت: متاسفانه تاکنون در شهرستان فسا ۲ نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا اضافه کرد: دفن فوت شدگان بر اثر کرونا و موارد مشکوکی که هنوز نتیجه آزمایش آنها از تهران اعلام نشده باشد، طبق پروتکل وزارت بهداشت انجام می شود و هیچگونه مورد آلودگی برای منطقه و محیط ندارد و مردم نگرانی از این بابت نداشته باشند.
وی مهمترین راه قطع زنجیره انتقال کرونا را ماندن در خانه دانست و تاکید کرد: از همشهریان می خواهیم هشدارها را جدی بگیرند و احوالپرسی های خانوادگی را تلفنی انجام دهند و تا حد امکان و برای کارهای غیرضروری از منزل خارج نشوند.
وی تعداد مبتلایان به کرونا در این شهرستان را ۵۵ نفر اعلام کرد.
علاوه بر فسا در شهرستان های شیراز ، نی ریز، اقلید، خرم بید، استهبان، داراب، ارسنجان، لارستان، کازرون، آباده ، مرودشت، سپیدان ، قیروکارزین، فیروزآباد، جهرم، گراش، بوانات، زرقان، سرچهان و کوار بیماران مبتلای به کرونا شناسایی شده است.
شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار