الیاس حضرتی در مراسم تجلیل از خبرنگاران در وزارت اقتصاد چه گفت؟

اعتماد آنلاین چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۳

اعتمادآنلاین| الیاس حضرتی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در وزارت اقتصاد گفت: خیلی خوشحالم که در این جلسه بی نظیر و ویژه که به ابتکار وزیر محترم اقتصاد و مسئول جدید روابط عمومی این وزارتخانه جناب آقای خالصی و همکاران، معاونان و مشاوران شان تشکیل شده و با حضور همه خبرنگاران زحمتکش عرصه مطبوعات، در خدمت شما هستم.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: لازم می دانم علاوه بر تشکر از آقای دکتر دژپسند، به جناب آقای خالصی هم این مسئولیت جدید را تبریک بگویم و آرزوی توفیق داشته باشم برای ایشان که این بار سنگین مسئولیت روابط عمومی را به دوش گرفته اند. همچنین به همه عزیزان حاضر روز خبرنگار را تبریک می گویم و ان شاءالله که همه ما مثل گذشته و مثل همیشه با قلم و فکر و اندیشه مان و همچنین با تعهدی که نسبت به وطن، به نظام و انقلاب مان داریم، بتوانیم آنچه را که به عنوان یک وظیفه سنگین بر دوش مان است به سرانجام مقصد برسانیم.
حضرتی گفت: لازم است یادی کنم از مرحوم مردوخی عزیز که در جمع ما حضور ندارد و خداوند او را رحمت کند. همچنین برای شفای عاجل آقای یزدانی دعا می کنم که خداوند او را شفا بدهد که همیشه در این جمع ها حضور داشت و با حضورش جمع خبرنگاران را رونق می داد.
او ادامه داد: من سخنران این جلسه نیستم و قرار بر این است که آقای ربیعی سخنگوی دولت و وزیر اقتصاد سخنرانی کنند و من هم مثل آقای دعایی باید زودتر به روزنامه برگردم تا صفحه اول روزنامه را ببندم. امروز هم به صفت یک روزنامه نگار و یک خبرنگار مثل شما و نه یک نماینده مجلس مرا اینجا دعوت کرده اند و به اینجا آمده ام.
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: بی شک در ...

سرخط اخبار